Upravit stránku

Co Vás i nás čeká v těchto dnech a týdnech?

Na tomto kouzelném místě Vám pravidelně připomínám, abyste nezapomněli oslavit svátek Vašeho kamaráda, kamarádky, kolegy nebo rodinného příslušníka. V tomto našem celoročním přehledu si najděte tento nebo nadcházející měsíc a ujistěte se, zda se Vás náhodou něco netýká... Pokud jste leniví, pak raději připomínám alespoň nejčastěji vyskytující se jména, protože v červnu budou mít svátek např. Milan (18. 6.), Pavla (22. 6.), Jan (24. 6.), Ladislav (27. 6.), Petr a Pavel (29. 6.) či Šárka (30. 6.).

Sobota 1. června 2019 - Tak nám Den dětí vyšel na víkend, a tak není divu, že se koná spousta akcí nejen pro děti, ale pro celé rodiny. Užívejte krásné skoro letní počasí...

Pondělí 3. června 2019 - Z naší zkušenosti víme, že během léta často pořádáte různé akce ve stylu hippies, a tak jsem pro Vás připravila na blogu článek na téma, co to vlastně ti hippiesáci mají za znak.

Středa 5. června 2019 - Pokud patříte k těm, kteří mají rok, dva, tři, čtyři nebo pět od svatby, pak by Vás mohlo zajímat pár informací, jak takové malé výročí oslavit opravdu stylově v duchu tradic.

Pátek 7. června 2019 - Tentokrát Vás upozorním na jeden zajímavý dáreček do domácnosti, který byste mezi stovkami jiných mohli v našem eshopu snadno přehlédnout.

Nahoru