Upravit stránku

Na tomto místě najdete aktuality, co nového se děje v Hubaté černošce, potažmo co vyvádějí naši zaměstnanci v práci i ve svém volném čase.

Co Vás i nás čeká v těchto dnech a týdnech?

Nezapomeňte oslavit svátek Vašeho kamaráda, kolegy nebo rodinného příslušníka! V odkaze najdete srpnové svátky, výročí, významné dny a další zajímavosti, které jsou aktuální právě pro měsíc srpen. Z častěji se vyskytujících jmen připomínám svátek Aleny (13.8.), Hany (15.8.), Petry (17.8.), Heleny (18.8.), Bohuslava neboli Bohouše (22.8.) nebo Pavlíny (31.8.).

Co u nás nového v měsíci srpnu:

A máme tu srpen. Už jste byli na dovolený, nebo se teprve chystáte? Já to mám před sebou a už to potřebuju jak koza drbání. Děckám utekla půlka prázdnin, ale nebojte, uteče i ta druhá a bude tu září, kdy dětem obličej doslova září. Jak se u nás v srpnu šustne něco zajímavého, hned to sem napíšu.

Středa 1. srpna 2018 - Je horko.

Čtvrtek 2. srpna 2018 - Prosim vás nepište na Facebook, že je Vám horko, každému je horko, já tam taky nepíšu, že je mi horko, protože je to jasný, že je mi horko. Jen přispíváte k tomu, že z toho horka už někomu hrábně. A to myslim vázně. Kde ten deštík vážně?

Středa 8. srpna 2018 - To byste nevěřili, co zaměstnávám za kretény. Jinak ty dva pitomce nazvat nemůžu. Ani se neptejte, co zas provedli. Ani nemusím jistě říkat, o kom je řeč, pokud jste viděli některá naše videa, tak už asi tušíte. A protože jsou to kreténi, okamžitě sosám last minute a posílám je na Krétu, protože si od nich potřebuju nutně odpočinout. Dám jim kameru, ať nám svou trestnou výpravu zaznamenají, tak jsem na ně zvědavá, co tam zas vymyslí...

Pondělí 21. srpna 2018 - Vyplašenost některých lidí z mediální masírky je zjevně na smutné úrovni. Jak poblázněný musí asi být člověk, který sedne a napíše e-shopu, na který se před týdnem obrátil s prosbou, aby mu do druhého dne dodal dárky na oslavu narozenin, následující text: "Dobrý den, ruším Vám udělený souhlas se zpracováním mých osobních údajů.
Upozorňuji Vás, že pokud tak neučiníte do 1 pracovního dne vy i firmy, kterým jste mé osobní a kontaktní údaje prodali, podám na Vás trestní oznámení za porušení zákona o ochraně osobních údaju GDPR/2016."
Navíc má e-mail obsahující v názvu text "jebutinareklamy", takže asi tak...

Nemáte-li co číst, přečtěte si, co jsme dělali v měsící červenci. Docela jsem jedla vtipnou kaši, říkali to tedy naši. Tak se třeba pobavíte.

Nahoru