Upravit stránku

Na tomto místě najdete aktuality, co nového se děje v Hubaté černošce, potažmo co vyvádějí naši zaměstnanci v práci i ve svém volném čase.

 

Co Vás i nás čeká v těchto dnech a týdnech?

Nezapomeňte oslavit svátek Vašeho kamaráda, kolegy nebo rodinného příslušníka! Zde najdete červnové svátky, výročí, významné dny a další zajímavosti, které průběžně doplňujeme! Zde už jsou připraveny také významné dny pro měsíc červenec. Z častěji se vyskytujících jmen připomínám svátek např. Pavly (22.6.), Jana (24.6.), Ladislava (27.6.), Petra a Pavla (29.6.) nebo Šárky (30.6.).

Co u nás nového v měsíci červnu:

Mezinárodní den dětí letos vyšel na pátek 1. června, tudíž o nadcházejícím víkendu se konalo hodně akcí pro děti jako jsou Pohádkový les nebo Den dětí.

Pondělí 4. června 2018 - Dnes si u nás objednala jedna exekutorská kancelář Trenky s holým zadkem... Tak to nás tedy pobavilo a docela by nás zajímalo, kdo a proč je dostane :D

Úterý 5. června 2018 - Dostala jsem zážitkový zájezd do pralesa, ale že tam budou kanibalové, to mi nikdo neřekl. Můžu Vám říct, že to nejlepší, co Vám může kanibal říct, je "Fuj"...

Pondělí 11. června 2018 - Chtěla jsem napsat příspěvek o blížícím se svátku Cyrila a Metoděje, abych si udělala jasno v tom, proč jejich příchod na Moravu vlastně slavíme. Čím víc jsem toho o nich přečetla, tím víc to nechápu. Nebylo by v dnešní době příhodnější slavit třeba příchod internetu?

Pondělí 18. června 2018 - Čas letí a my už naskladňujeme kalendáře na rok 2019. Opět vybíráme takové, které vhodně doplní naše kategorie, tedy třeba pro motorkáře, rybáře, myslivce, zahrádkáře a další.

Čtvrtek 21. června 2018 - To je správnej blbinec, nejenže je dneska první letní den, krom toho je Selfie day, Den hrdosti, Mezinárodní den jógy, Mezinárodní den triček, Mezinárodní den trpaslíků a Světový den hudby. Aby toho nebylo málo, tak Alois má svátek a mně je vedro.

Pátek 22. června 2018 - Jsem si naivně myslela, že po prvním letním dni přijde zákonitě druhý a ne že přijde hned první podzimní den...

 

Přečtěte si také: Co jsme dělali v květnu, případně také Co jsme dělali v dubnu

Nahoru