Upravit stránku

Co Vás i nás čeká v těchto dnech a týdnech?

Nezapomeňte oslavit svátek Vašeho kamaráda, kolegy nebo rodinného příslušníka! V odkaze najdete svátky, výročí, významné dny a další zajímavosti, které jsou aktuální pro měsíc říjen a zde už také pro měsíc listopad. Z častěji se vyskytujících jmen připomínám, že svátek brzy oslaví Tereza (15.10.), Lukáš (18.10.), Karel (4.11.), Martin (11.11.), Romana (18.11.), Alžběta (19.11.) nebo Ondřej (30.11.).

Co u nás nového v měsíci říjnu:

Na tomto místě píšeme aktuality, co nového se děje v Hubaté černošce, potažmo co vyvádějí naši zaměstnanci v práci i ve svém volném čase.

Pro nás internetové obchodníky je říjen poměrně vzrušujícím měsícem, kdy se začínají hýbat ledy a po ospalém létě u nás začínáte víc a víc hledat zejména vánoční dárky, které Vám pak přinese Ježíšek, filuta jeden. Ale to už bych byla v prosinci, máme tu říjen, tak hurá do práce! Mimochodem víte, kdy je vlastně Halloween?

Pondělí 1. října - Nedávno jsme se v práci smažili horkem a teď zapínáme topení. Kolegové jsou ve při, zda je lepší teplo nebo zima. Nadávají si tu do teploušů, to jsem dopadla.

Čtvrtek 4. října - Blíží se nám listopad, kdy tradičně slýcháme o akci Movember. Nevíte, o co jde? Tak to budete rádi, že jsme o tom napsali krátký příspěvek na náš blog.

Pátek 5. října - Máme přesně dva měsíce do dne, kdy chodí čerti, anděl a Mikuláš. Jistě Vás proto nepřekvapí, že už máme naskladněnu velkou část masek, kostýmů a dalších doplňků, které budete potřebovat. Jenom za dnešek přišlo pět "čertovských" objednávek, takže pokud si myslíte, že je času dost, tak fajn, myslete si to... Ostatním raději poradím, co na sebe za čerta, anděla a Mikuláše, abyste na něco nezapomněli. A jelikož výrobci kostýmů trvalo skoro měsíc, než dokázal vyrobit námi poptávané kostýmy, může se klidně stát, že některé velmi brzy vyprodáme a již je do čertů naskladnit nestihneme, proto opravdu neváhejte.

Sobota 6. října - Občas u nás přistane takový "všeobecný dotaz" typu "poraďte mi, co mám koupit"... tomu a tomu... k té a té příležitosti... A protože je to dobrý nápad, tak Vám poradíme. Dnes Vám například přinášíme zajímavý tip na pěkný typ dárku pro babičku a dědu. A hned tady je třeba tip na vánoční dárek pro muže.

Neděle 7. října - Abych předešla každoročním dotazům ohledně nalepovacích čertovských rohů, napsala jsem pro Vás článek, jak tyto rohy vlastně přilepit na hlavu a jak je zase zdárně sundat.

Úterý 9. října - Dnes jsme si posvítili na problematiku, jak vybrat andělská křídla. To uvítají samozřejmě ti, kteří chtějí jít za anděla a netuší, zda jsou lepší křídla péřová nebo plastová, případně jak se vlastně uchycují nebo jak by měla být velká.

Středa 10. října - Dnes jsme si posvítili na paruky, vousy a kníry, protože jsme je všechny měli v jedné společné kategorii, což nebylo zrovna přehledné. Proto nyní máme samostatně kategorii karnevalových paruk a zvlášť máme právě Vousy a kníry, které dále rozdělujeme zvlášť na vousy a samostatně na kníry.

Pátek 12. října - Stačil jeden den a byl dneska pátek třináctého, takže to je docela štěstí, že je pátek dvanáctého, a tak není od věci se podívat blíže na to, jaké dárky pro štěstí máme v nabídce. Napsala jsem o nich na blog moc pěkný článek...

Jo a víte, že zpěvák Daniel Landa si přímo na své 50. narozeniny 4. listopadu 2018 nadělí velkolepý koncert v letňanské Tipsport aréně? Zazní snad všechny Landovy hity, které složil během své bohaté hudební kariéry.

Nemáte-li co číst, přečtěte si, co jsme dělali v měsící září.

Nahoru