Upravit stránku

Na tomto místě najdete aktuality, co nového se děje v Hubaté černošce, potažmo co vyvádějí naši zaměstnanci v práci i ve svém volném čase.

 

Co Vás i nás čeká v těchto týdnech?

Nezapomeňte oslavit svátek Vašeho kamaráda, kolegy nebo rodinného příslušníka! Zde najdete dubnový a zde květnový přehled svátků, výročí, významných dnů a dalších zajímavostí, které průběžně doplňujeme! Z častěji se vyskytujících jmen připomínám svátek Jiřího (24.4.), Marka (25.4.), Jaroslava (27.4.) a Roberta (29.4.). V květnu nezapomeňte na Stanislava (7.5.), Moniku (21.5.) nebo Janu (24.5.).

V pondělí 30. dubna proběhne na mnoha místech tradiční pálení čarodějnic a stavení máje. Pokud u toho chcete vypadat stylově, nezapomeňte na čarodějnický nos, klobouk nebo další rekvizity. Vše pro čarodějnice máme v jedné kategorii karnevalové části našeho e-shopu.

V úterý 1. května oslavíme Svátek práce a muži políbí se drahé polovičky pod rozkvetlou třešní! Chlapi, nezapomeňte na to, nebo bude průser!

V pátek 4. května je den sv. Floriána, což je patron hasičů. Připomínáme si Mezinárodní den hasičů, při jehož příležitosti se následující víkend konají po celé republice různé hasičské akce. Zdůrazňujeme to proto, že v našem e-shopu najdete také dárky pro hasiče.

V neděli 13. května nezapomeňe na Svátek matek (slaví se vždy druhou neděli v květnu, což je v roce 2018 právě 13. května).

 

Co u nás nového v měsíci dubnu:

Čtvrtek 5. dubna 2018 - Dnes jsme spustili náš nový blog, který bude od nynějška nedílnou součástí e-shopu Hubatá černoška. Dosud jsme ho totiž měli úplně mimo na jiné adrese. Pokud nechcete, aby Vám něco nepostradatelné uniklo, sledujte náš Facebook anebo tento blog, do něhož se dostanete také pomocí horního menu v rámci našeho e-shopu.

Pátek 6. dubna 2018 - Každý týden v pátek (změna programu vyhrazena) zveřejňujeme v rámci našeho YouTube kanálu Hubatá černoška nové video. Někdy je pojaté jako tip na dárek, jindy má hlavní smysl Vás pobavit a potěšit.

Sobota 7. dubna 2018 - Dnes je Den vzdělanosti. Rozhodla jsem se, že si přečtu nějakou knihu. Dlouho jsem vybírala, jestli Hemingwaye, Čapka nebo Eca. Nakonec vyhrál Univerzální záchodník. Moc pěkné čtení.

Neděle 8. dubna 2018 - Dnes nám dorazila vskutku originální objednávka. Zákaznice zřejmě zboží v košíku smazala, ale přesto objednávku odeslala... Objednala si tak pouze dobírku, tedy poštovné.

Úterý 10. dubna 2018 - To je dneska krásný den. Chtěla jsem si už vzít letní sukni, ale zjistila jsem, že mám ještě zimní zadek.

Čtvrtek 12. dubna 2018 - Rádi slavíme, a protože důvod se vždycky najde, vrháme se na basičku, protože dnes je Mezinárodní den letectví a kosmonautiky (To jste nevěděli?)! Nachystán je i stylový otvírák v podobě retro letadla… 

Pátek 13. dubna 2018 - V naší firmě bude pátek třináctého asi už navždy spojen s ležérním přístupem našeho kolegy Kryštofa Kabáta, který chtěl dokázat naprostou bezpečnost tohoto pověrami opředeného dne a dělal si z toho legraci. Více se dozvíte v našem příspěvku Proč je dobré nepodceňovat pátek třináctého.

Neděle 14. dubna 2018 - Moje dávná kamarádka Clauda Cardinale dnes slavila 80. narozeniny. Napřed jsem byla ráda, že si na mne vzpomněla a pozvala mě, ale úplně dobře jsem se v té postarší společnosti necítila. Na devadesátku se jí už asi taktně omluvím, celá neděle v háji...

Úterý 17. dubna 2018 - Tady čtu, že vědci dokázali, že 2 minuty smíchu odpovídají dvaceti minutám běhu. Tím se vysvětluje, proč kolega Anton každý den po práci sedává v parku a směje se běžcům...

Pátek 20. dubna 2018 - Nikdo z kolegů se neměl k natočení nového videa, až jsme přesvědčili Antona de Bílka, aby poreferoval o své návštěvě kina. No, snad se toho příště ujme někdo jiný...

Květen budu mít dost rozlítanej, chci vidět osobně pár zápasů z hokejového mistrovství světa v Kodani a Herningu (ve dnech 4. - 20. května). Navíc 19. května jsem zvaná na svatbu prince Harryho s Meghan Markle. Na štěstí máme dost svatebních darů pro novomanžele.

Nahoru