Upravit stránku

Co Vás i nás čeká v těchto dnech a týdnech?

Na tomto kouzelném místě Vám pravidelně připomínám, abyste nezapomněli oslavit svátek Vašeho kamaráda, kamarádky, kolegy nebo rodinného příslušníka. V tomto našem celoročním přehledu si najděte tento nebo nadcházející měsíc a ujistěte se, zda se Vás náhodou něco netýká... Pokud jste leniví, pak raději připomínám alespoň nejčastěji vyskytující se jména v únoru oslaví svátek Veronika Patrik (19. 2.), Oldřich (20. 2.), Lenka (21. 2.), Petr (22. 2.) i Matěj (24. 2.). V březnu nezapomeňte, že má svátek Bedřich (1. 3.), Anežka (2. 3.), Miroslav (6. 3.). Tomáš (7. 3.), Vlastimil (17. 3.), Josef (19. 3.). Radek (21. 3.) a mnozí další.

Pondělí 4. února 2019 - Protože máte rádi hippies a rádi se za ně převlékáte na různé párty a karnevaly, přidali jsme do naší kategorie hippies oblečení několik novinek. No a na blogu si můžete přečíst článek.

Úterý 5. února 2019 - Občas se nás ptáte, co koupit ženě, co koupit muži, co babičce, co dědečkovi, a tak není od věci Vás občas upozornit na některé dárkové tipy, které stojí za pozornost, neboť mohou velmi snadno vyřešit právě tento problém, kdy nevíme, co koupit třeba k narozeninám. Aktuální hit mezi dárky pro muže odhalíte v našem novém článku. Hned vzápětí řešíme otázku, co koupit za dárek babičce.

Pondělí 11. února 2019 - Zpřehledňujeme kategorie e-shopu a naši nabídku. Mimo jiné jsme dali do jedné kupy všechny druhy oblečení s potiskem, a to jak noční košile, zástěry do kuchyně nebo třeba vtipné ponožky.

Středa 13. února 2019 - Další novinky přibývají, aktuálně máme nové třeba skleněné panáky jako tip na dárek pro muže.

Nahoru