Upravit stránku

Co Vás i nás čeká v těchto dnech a týdnech?

Na tomto čarokrásném místě Vám pravidelně připomínám, abyste nezapomněli oslavit svátek Vašeho kamaráda, kamarádky, kolegy nebo rodinného příslušníka. V tomto našem celoročním přehledu si najděte tento nebo nadcházející měsíc a ujistěte se, zda se Vás náhodou něco netýká... Pokud jste leniví, pak raději připomínám alespoň nejčastěji vyskytující se jména, protože v srpnu budou mít svátek např. Dominik, Roman, Zuzana, Alena, Hana, Petra, Helena, Ludvík (ahoj Ludvo), Luděk nebo Pavlína.

Ze srpnového deníčku Hubaté černošky...

Neděle 4. srpna 2019 - Už několik leto vychází velmi oblíbený Cibulkův kalendář pro pamětníky a ten aktuální na rok 2020 právě dorazil z tiskárny. Myslím, že to je fajn tip na třeba už vánoční dárek pro babičku nebo dědu nebo oba.

Pondělí 5. srpna 2019 - Tak určitě to nebudu já, kdo dětem připomene, že maji půlku prázdnin v háji a za měsíc narukují na povinnou školní vycházku... Samozřejmě docházku.

Jestli Vás zajímá, co jsem si poznačila do svého deníčku v červenci, pak to najdete v příspěvku Co jsme řešili v měsíci červenci.

Nahoru