Upravit stránku

Na štěstí už žijeme v civilizované době, kdy není tak úplně lehké z někoho udělat čarodějnici, která údajně uhranula třeba krávu, která díky tomu nedojí mléko, a upálit takovou děvu na hranici pro výstrahu dalším čarodějkám. Kdepak, to je za námi, dnes už se pálí čarodějnice symbolicky, i když věřím, že živých adeptek by každý pohledal hafo, že? 

Někde dají na vatru slámou vycpané oblečení a složí z něj jakože čarodějku, jinde pálí jen samotnou vatru a jsou všichni spokojeni. Já mám samozřejmě největší radost z toho, že mnohde tento zvyk doplňujete také o pravé čarodějnické reje, divadla a jiné atrakce, na které potřebujete čarodějnické doplňky. Z toho mám největší radost, neboť právě čarodějnické doplňky v našem e-shopu mají také své místo.

A že těch doplňků je. Najdete u nás samozřejmě čarodějnické paruky, typické dlouhé zahnuté čarodějnické nosy s bradavicí nebo čarodějnické klobouky. Z dalších možností se nabízejí čarodějnické kostýmy, masky, umělé uši, rukavice, make-upy, punčochy a hlavně různá havěť jako jsou pavouci.

No tak jsem na Vás zvědavá, Hubajďáci, jak s těmi letošními čarodkami naložíte. A hlavně opatrně s těmi ohni...

Nahoru