Upravit stránku

Létání v simulátoru volného pádu je ideální právě pro ty z nás, kteří nad seskokem z letadla s padákem uvažujeme, ale prostě se bojíme, že to nedáme... V létajícím tunelu si volný pád doslova užijete, protože si ho užívají i děti od pěti let nebo naopak lidé důchodového věku.

Větrným tunelem, který se nachází na okraji Prahy a má průměr nějakých 4,3 metru, proudí vzduch rychlostí 200 - 270 km/hod. To už je tedy něco! Každá minuta je zde jako jeden seskok z letadla. Simulace volného pádu je naprosto dokonalá a nemusíte se obávat tvrdého dopadu někde na poli...

Každý účastník si před vstupem do simulátoru projde výcvikem, respektive krátkou instruktáží. Poté si oblékne speciální kombinézu, helmu, ochranné brýle a jde se na to. Po celou dobu letu je s každým ostřílený instruktor. Navíc je možné koupit větrný tunel rovnou pro dva a sdílet tuto nezapomenutou vzpomínku společně.

Leckomu se může zdát, že tři minuty zážitku není úplně moc, ale zážitek je to tak intenzivní, že ve Vás zůstane pěkně dlouho a máloco běžného se mu vyrovná. Kdo nevyzkoušel, nepochopí, takže pokud tento zážitkový dárek dopřejete sobě nebo někomu blízkému, rozhodně toho litovat nebudete.

Nahoru