Upravit stránku

Pakliže chcete sledovat dění nejen v naší firmě, ale také kolem našich povedených zaměstnanců včetně jejich soukromého života, doporučujeme především Facebook Hubaté černošky. Tam Vám nic neunikne a budete vždy v obraze. Veškeré aktuální dění se promítá také do přehledu AKTUALITY, kde jsou jak aktuální postřehy naší šéfové, tak i odkazy na nové zajímavé příspěvky na našem blogu.

V aktualitách se samozřejmě řada informací udrží jen dočasně, takže pokud se k nim budete chtít vrátit nebo se potěšit dalšími příspěvky o naší partě, pak právě k tomu Vám dokonale poslouží toto místo, které jsme nazvali ČÍM ŽIJEME. Zrovna tak by se mohlo jmenovat "čím jsme žili" nebo "naše kronika", neboť zde chceme vzpomínky na časy minulé uchovávat a pravidelně doplňovat.

Naši zaměstnanci

Jestliže jste propadli kouzlu některých našich povedených kolegů, pak Vás rádi odkážeme na kategorii e-shopu NAŠI ZAMĚSTNANCI, kde kupodivu nejčastěji hledáte informace o Kryštofu Kabátovi, Antonu de Bílkovi a dalších, které znáte především z našich originálních videí na YouTube kanále Hubaté černošky. Sledovat je můžete samozřejmě také zde na blogu.

Nahoru