Upravit stránku

Jelikož patřím k odběratelům Netflixu a jeho pravidelným divákům, překvapí mne každou chvíli někdo z přátel, že Netflix neznají, neslyšeli o něm, nebo mají úplně mylnou představu, co to vlastně Netflix je a jak funguje. Není nic jednoduššího, než si zodpovědět ty nejčastější otázky, které Vás kolem Netflixu mohou napadnout nebo na které byste zkrátka měli znát odpovědi.

Co je to tedy Netflix? Netflix je stramovací služba, která nabízí pestrý výběr filmů, televizních pořadů, animovaných filmů pro děti, dokumentů a mnoho dalšího. Vše dostupné na zařízeních s možností připojení k internetu. Jeho kouzlo spočívá v tom, že zaplatíte nízký měsíční poplatek a nejste pak otravování žádnou reklamou. Pořady a filmy přibývají na Netflixu každý týden a je skutečně na co koukat!

Kde se můžu koukat na Netflix? Na Netflixu si zřídíte svůj účet a můžete se pak dívat kdekoli, kdykoli a na nemezeném počtu zařízení. Stačí připojení k internetu a můžete se dívat v jejich aplikaci nebo na počítači, chytré televizi, telefonu, tabletu, přehrávači nebo herní konzoli. S aplikací pro iOS, Android a Windows 10 si můžete oblíbené seriály také stahovat, což využijete třeba před cestou bez internetového připojení.

Kolik Netflix stojí? Na Netflix se můžete dívat za jednu měsíční platbu od 199 do 319 Kč měsíčně bez různých dalších příplatků a otravných smluv. Účet lze kdykoli jednoduše zrušit na dvě kliknutí bez poplatků za zrušení účtu, což je něco, na co u mnoha podobných firem nejsme bohužel zvyklí...

Co můžu na Netflixu vidět? Tady bych se mohla rozepsat hodně doširoka, ale nejlepší je vyzkoušet měsíční zkušební dobu, po kterou se můžete seznámit s rozsáhlou knihovnou filmů, dokumentů, TV pořadů a spoustou dalšího z originální produkce Netflix a dalších zdrojů.

A proč vlastně o Netflixu píši na svém blogu? Protože spousta pořadů, které právě na Netflixu najdete, má své oficiální produkty ve formě dárků. A dárky já moc ráda a postupně jejich nabídku rozšiřuji na svém eshopu. Tak se mrkněte i tam a třeba něco vyberete pro sebe nebo své blízké.

Nahoru