Upravit stránku

Volba hippies stylu má spoustu výhod. Jednak budete celou akci veselí, protože hipísáci zkrátka byli veselí. Jednak si pořídíte doplňky, které budete moci uplatnit častěji než na jedné akci. A v neposlední řadě u nás prostě najdete snad vše, co pro hipísáky potřebujete, tak proč to nepřiznat. Abych svá slova potvrdila, přicházím s důkazem.

Hippies doplňkům totiž věnujeme jednu velkou kategorii naší karnevalové nabídky, takže nemusíte hledat paruku mezi parukami, brýle mezi brýlemi a čelenku kdesi mezi čelenkami. Vše co lze na hippies párty uplatnit najdete v jedné složce. A pokud nechcete doplňků více ale třeba jen něco konkrétního, pak jsme Vám to ještě zjednodušili díky několika podkategoriím.

Hned v té první najdete čistě hippies brýle, které prostě k hipísákům patří. Máme jak známé lenonky vše možných barev od černých po modré nebo červené, ale také různé pestrobarevné brýle s květinovými vzory či výraznými obroučkami. Zejména ženy budou věnovat pozornost kategorii hippies čelenek, ale samozřejmě že i dlouhovlasí muži hipísáci nějakou tu čelenku potřebují. Samozřejmě převažují ty pro ženy, z nichž většina je úžasná svými květinovými vzory a ozdobami, ostatně hipísáci jsou "květinové děti", takže není divu, že jejich doplňky se květinovými vzory a motivy jenom hemží.

Kategorie zvaná neutrálně Hippies doplňky skrývá všechno ostatní, co tematicky nepasuje do dalších kategorií, což jsou třeba nafukovací kytary nebo mega joint. V kategorii Hippies oblečení nabízíme celé kostýmy a v části zvané Hippies móda pak najdete různé další doplňky, které s hippies stylem oblékání souvisí. Je tady toho nejvíc ze všech kategorií, neboť jsme sem zařadili jak veselé kšandy, tak dámské pestrobarevné rukavičky, květinové punčocháče, hipísácké přívěšky na krk nebo i náušnice, zpravidla s obvyklým hipísáckým znakem, jenž symbolizuje mír. 

O hipís znak tu doslova zakopáváte, ale tak to má být, jsme přeci mezi hippies módními doplňky, které připomínají zřejmě poměrně skvělou dobu 60. let minulého století nejen v Americe, odkud se hippies odkaz šířil i do dalších zemí světa.  No a abych nezapomněla, poslední naší hipísáckou kategorií je dost možná ta, kde byste měli začít. Jde samozřejmě o hippies paruky, které z Vás udělají opravdu hipísáka a vše ostatní už bude třešnička na dortu.

Doufám, že budete potěšeni, jak velkou nabídku jsme pro Vás nachystali. Můžete volit kudrnaté afro paruky všech možných barev a hustoty anebo vsadit na klasickou dlouhovlasou paruku, kterou pak upotřebíte třeba i pro jinou párty akci než jen pro hippies. Anebo vsadíte na čistě hippies paruku s korálky nebo čelenkou. Samozřejmě můžete volit mezi černou nebo blond i jinými barvami, ale v podstatě je to jedno, není třeba to ladit s dalším oblečením, neboť to budete mít nepochybně hodně veselé plné barev a květin. Tak hodně zábavy s našimi hippies doplňky!

Nahoru