Upravit stránku

Jak to myslím? No znáte přeci takové ty veselé roztomilé sexy tanečnice ve slaměných sukních, s věnci na krku, na hlavě i na rukou? No jistě, ty znáte díky havajským dívkám, pro něž jsou tyto květinové veselé letní motivy typické. Není divu, že se rozšířily do celého světa a že v havajském stylu řádíme také u nás.

Proto se radujte, že u nás najdete také havajské sukně různých barev a délek, havajské věnce na krk i na hlavu, květinové čelenky nebo klipy do vlasů, květinové podprsenky a další doplňky, s nimiž můžete okouzlit jak nyní v létě na různých letních párty, ale zrovna tak můžete v havajském stylu uspořádat třeba rozlučku se svobodou nebo dokonce samotnou svatbu. Znám řadu případů, kdy oslavenci slavili v havajském stylu také narozeniny a všichni se u toho neskutečně pobavili.

Je na Vás, jak tyto havajské doplňky využijete. Já budu samozřejmě ráda, když u nás najdete přesně takové barvy a druhy, které potřebujete. A jestli nevíte, jaké přesně potřebujete, tak vyberte přesně takové, jaké u nás zrovna najdete. Koupíte jak samostatně jednotlivé části, tak i různé komplety. Základem je samozřejmě havajská sukně.

A právě komplety jsou ze všeho nejlepší, protože jednotlivé části havajského kompletu k sobě barevně ideálně padnou a nemusíte tak řešit, jak vlastně budete vypadat, když vezmete růžovou sukni, růžový věnec a růžový věneček, když ve skutečnosti Vám pak dorazí každý kus jinak růžový. Pokud na tom lpíte, pak rozhodně sáhněte po havajské sadě a máte vystaráno. Já myslím, že to je ta pověstná dobrá rada na zlato, že zlato?

PS: Ty holky na hlavní fotce jsou čtyřčata. To je kuriozita, co?

Nahoru