Upravit stránku

Polda - Hra Polda vyšla již v roce 1998 a její fanoušci se brzy dočkají už sedmého dílu. A že má hra hodně fanoušků a doslova "srdcařů", o tom není pochyb. Autoři se totiž rozhodli uspořádat kampaň na HitHitu, ve které požádali fanoušky o pomoc a chtěli vybrat částku 400 000 Kč. Po několika dnech však částka atakovala rovnou milion. K úspěchu hry přispívá také geniální dabing v podání Luďka Soboty, Petra Nárožného nebo Jiřího Lábuse.

Star Wars: Squadrons - Příznivci Hvězdných válek budou mít brzy možnost stát se piloty populárních X-Wingů nebo stíhaček TIE v novém herním projektu Star Wars: Squadrons. Hra bude dostupná v říjnu letočního roku jak ve verzi pro PlayStation 4, tak i pro Xbox One, Origin PC, Steam, Epic Games Store a PS VR.

Mafia: Definitive Edition - Fanoušci herní série Mafia se nemohou dočkat vydání titulu Mafia: Definitive Edition a pokud si do kalendáře zapsali původní datum na konci srpna, teď ho musí posunout zhruba o měsíc. Podobný osud potkal díky pandemii spoustu herních titulů, takže se to změnami a odklady jenom hemží. Remake české kultovní hry vypráví o příběhu Tommyho Angela, tvrdě pracujícího taxikáře, který se snaží protloukat americkým městem Lost Heaven doby kolem roku 1930. Jedné osudové noci se nechtěně zaplete s italskou mafií, která mu ukáže život plný odměn tak vysokých, že nedokáže vzdorovat. Stane se tak součástí světa organizovaného zločinu...

Xbox Series X - Společnost Microsoft přijde letos před Vánoci s nejvýkonnější televizní konzolí na světě Xbox Series X. Jestli jste opravdu velcí a hodně velcí pařmeni, tak už abyste začali šetřit, protože určitě nebude vůbec levná...

Marvel´s Avengers - Je mi jasné, že určitě máte už delší dobu chuť, přidat se k Avengerům a vychutnat si příběhově laděný herní zážitek z pohledu třetí osoby, kdy byste mohli ovládat jejich jedinečné schopnosti a s jejich pomocí mohli bránit svět před blížícími se hrozbami. Vydržte do září a pak hurá do akce!

Nahoru