Upravit stránku

Milí přátelé,
doufám, že i na Vás fungují ty stále slunnější dny jako na mne a hýříte dobrou náladou. A pokud ne, třeba Vás obveselí má dnešní ochutnávka více či méně netradičních dárků, které byste jednoduše měli vidět. Protože až bude někdo slavit narozeniny, svatbu, svátek či cokoliv jiného, tak nemusíte už nikdy propadat panice, co dotyčnému koupit. Řeším to za Vás každý den!


Budík s terčem

Budík s terčemAž Vás tento budík začne budit, vyskočí z něj terč, do kterého se pomocí pistole musíte trefit. Jen tak budík umlčíte. Už nezaspíte!

 


Set polštářů pro novomanžele

Set polštářů pro novomanželeNovinka mezi svatebními dárky v podobě sady dvou krásných polštářů pro ženicha a nevěstu, aby měl každý svůj vlastní.

 


Cestujeme po hradech a zámcích

Cestujeme po hradech a zámcíchPo českých hradech a zámcích se dá putovat také prostřednictvím deskové hry. Uvidíte, že to je fajn zábava pro celou rodinu.

 


Hra - Vodní válka

Hra - Vodní válkaSada dvou pistolí na vodu a dvou vest s terčem. Úžasná zábava pro kluky, protože jakmile zasáhnou terč vodou, vesta zčervená!

 


Časosběrná kronika naší rodiny

Časosběrná kronika naší rodinyRodinná kronika je poklad, v němž najdete cenné informace, které by jinak zapadly. A hlavně je to památka dalším generacím.

 


Dětský basketbalový koš na prádlo

Dětský basketbalový koš na prádloNevíte, jak donutit své děti, aby po sobě uklízely špinavé oblečení? Udělejte jim z toho zábavu a máte o starost míň…

 


Balanční a masážní polštářek

Balanční a masážní polštářekTaké se občas nemůžete doslova "rozhýbat" a na nějaké velké sportovní výkony se necítíte? Začněte s balančním polštářkem!

 


Vyzkoušejte v létě badminton

Vyzkoušejte v létě badmintonV čem je badminton skvělý? Mohou ho hrát děti i dospělí a hlavně ti, kteří se ke sportu dostanou jen občas rekreačně.

 


Barevné křídy na vlasy

Barevné křídy na vlasyMáte rády extravaganci a rády měníte svůj vzhled? Jsou ideální na krátkodobou změnu barvy vlasů, ale i pro tvorbu ujetých účesů.

 


Čokoládová gramofonová deska

Čokoládová gramofonová deskaMáme spoustu originálních čokoládových dárků a myslím, že nemůže být lepší ukázka jejich nevšednosti, než toto čokoládové LP.

 


Brčková stavebnice

Brčková stavebniceMiluji netradiční věci, které dokáží zpříjemnit všední i sváteční dny. A že to zrovna třeba taková brčková stavebnice umí!

 


Námořnická čepice Kapitán lodě

Námořnická čepice Kapitán loděOpět nenápadně připomínám, že máme spoustu druhů námořnických čepic a že vodáci už se vrhli na vodu. Mají v čem?

 


Hrnek pro lenochy

Hrnek pro lenochyCo je vrchol lenivosti? Když jste leniví si zamíchat i tu kávu! Naštěstí opět máme řešení v podobě tohoto zázračného hrnku.

 


Kuchyňská zástěra - Motorkář

Kuchyňská zástěra - MotorkářV téhle zástěře to chlapům vaří a griluje samo. Připadají si drsně a stylově a je úplně jedno, zda jsou či nejsou opravdu motorkáři.

 


Krásný přelom jara a léta!
Hubatá černoška

Nahoru