Upravit stránku

Nejeden chlap by si pivo nejraději vařil doma, ale jak do toho? Nebylo by nejlepší vidět odborníka na vlastní oči a od něj se vše potřebné naučit? Ale jak do toho? Mám pro Vás překvapení, protože pozvat si takového specialistu domů není nic komplikovaného.

K mání je totiž zkušený sládek, který ochotně zasvětí zájemce do tajů výroby piva. Dozví se od něj vše o procesu přípravy tohoto chmelového zázraku. Získané znalosti pak uplatní v domácích podmínkách kolikrát bude chtít. Kompletní suroviny k výrobě totiž dostane i s sebou.

Věnujte pivařský zážitek, který má opravdu říz. Výsledné pivo si pivař bude moci vyladit podle svých představ a dopřávat si vlastní originál. Lektor přijede s veškerým vybavením až k němu domů a společně si uvaří desetilitrovou várku mladiny. Jeho kuchyň se zkrátka promění v pivovar!

Společně s profesionálním instruktorem si projdou celý proces vaření piva. Dozví se vše o pěstování surovin k výrobě piva, jeho přípravě a nejčastějších chybách, kterých se lidé při domácím vaření piva dopouštějí. Kompletní suroviny dostane domů (1 set na dalších 10 litrů piva), takže nemusí nic složitě shánět. Zážitek probíhá přímo v kuchyni a trvá zhruba 3-4 hodiny.

Myslím si, že správný pivař o moc jiných věcech nesní, než zrovna o tomto, co myslíte?

Nahoru