Upravit stránku

Možná se Vám v hlavě honí myšlenka, vyzkoušet bungee jumping... Možná se bojíte, možná o tom sníte. Ať už to s bungee jumpingem máte jakkoli, jisté je hlavně to, že je to jen na Vás, zda to fakt vyzkoušíte, nebo o tom budete jen číst, uvažovat, případně koukat na videa, jak jiní to prostě dávají. A když oni, tak Vy snad taky, nebo ne?

Sama nad skokem na laně, zavěšená mostu, intenzivně uvažuju, tak jsem se začala nenápadně rozhlížet, kde bych to mohla spáchat. A protože nerada troškařím, vyhlédla jsem si nejvyšší český most, ze kterého se bungee jumping skáče. Nachází se v Chomutově a ta výška budí opravdu respekt. Skočit si můžete sami nebo v tandemu, a to z úctyhodných 62 metrů!

Při bungee v tandemu sdílíte všechen strach, emoce i euforii s partnerem nebo kamarádem, což je jistě také zajímavá varianta. Můžete se také vzájemně podporovat a utěšovat se, že 62 metrů, to je vlastně jen jako paneláček o dvaceti patrech, takže pohodička, klídek, no stress...

Nejprve na místě probíhá příprava na vlastní seskok, kdy s Vámi instruktor probere celý průběh akce a precizně Vás na akci připraví. A kdyby to snad na Vás nějak doléhalo, můžete se místo bungee jumpingu zhoupnout na Kieneově houpačce. Při té se neskáče hlavou dolů, ale pěkně to s Vámi zahoupe.

Nahoru