Upravit stránku

Rodiče dětí to dobře znají. Blíží se karneval nebo třeba školní besídka a dítko chce (nebo musí) jít za pejska. Malé děti nemají příliš v oblibě masky, třeba plastové, které jim jednak zakryjí obličej, různě jim padají, překáží ve výhledu a děti mají prostě tendenci si je raději sundavat. A to by nebylo třeba při školním vystoupení před rodiči zrovna ideální.

Proto je dobré vyzkoušet make-up. Že je to složité a zvládnou to jen velmi šikovné maminky? Třeba budete překvapené, jak to s videonávodem zvládnete také. Využijte tohoto videa a zkuste namalovat pejska dítěti na obličej samy, milé maminky. Nic zas tak světoborného to není.

V úvodu přiloženého videa vidíte, jak by měl výsledek Vašeho snažení vypadat. Následně jsou zmíněny konkrétní make-upy firmy Smiffy´s, které byly ve videu použity.

Jde o make-up na obličej a tělo černýbílýhnědý a růžový. K jeho nanášení potřebujete houbičku. Jelikož tyto produkty najdete v naší nabídce, pro snadné dohledání jsme konkrétní líčidla rovnou propojili s naším e-shopem, takže pokud Vás video zaujme, máte hned vystaráno, jak ze sebe nebo Vašeho dítěte udělat pejska...

Nechcete jít za pejska? Podívejte se ještě na instruktážní video, jak s použitím make-upu vytvořit na obličeji tygříka.

Nahoru