Upravit stránku

Sociální sítě nás ovlivňují a ovlivňovat budou. Právě vyšla knížka, která by ráda přispěla k tomu, aby nás sociální sítě ovlivňovaly pozitivně. Jmenuje se Instalajf - Všechno je trochu jinak. O životě "na Instagramu" v ní vyprávějí instagramové celebrity jako Tamara Klusová, Naty Hrychová, Milan Peroutka nebo Tereza Salte.

Přečtěte si autentické zpovědi několika výjimečných influencerů, kteří sociální sítě používají k tomu, aby šířili inspiraci nebo osvětu a předávali motivaci ostatním. Jejich příběhy doplňují kapitoly o závislosti, srovnávání se, o zdravém sebevědomí nebo třeba o online trollingu. 

Instalajf je první kniha, která upřímně odkrývá realitu. Instagram totiž vážně nejsou jen fotky luxusních dovolených a selfíčka z fitka. Celkem 13 influencerů se v knize podělilo o své životní příběhy, a to, co je motivuje v tom, co dělají. Dozvíte se, jaké aplikace používají na správu profilu, jak tvoří svůj feed či kdo je podle nich dobrým influencerem. 

Všichni vybraní influenceři mají něco společného. Jdou si v životě za svým, aniž by přehnaně řešili, co si o nich myslí ostatní. To bylo autorovi knihy Marku Šarbortovi sympatické, a proto je podle něj tato kniha zdrojem naděje a síly pro každou duši, která si hodlá plnit své životní sny.

Jestli tedy Vy nebo třeba Vaše dítě sledujete Instagram, neměli byste si tuto knihu nechat ujít. Je moc hezky zpracovaná a najdete v ní kromě zajímavého čtení také spoustu fotek.

Nahoru