Upravit stránku

Zřejmě Vás to nepřekvapí, když povím, že rozdíl v cenách paruk spočívá v jejich kvalitě. Ale jak poznat, jakou kvalitu vlastně potřebujete? Musím přiznat, že i my, ve snaze uspokojit zákazníka, který chce ušetřit a kouká na každou korunu, jsme kdysi nabízeli velmi levné paruky, které ostatně můžete vídat i na různých poutích, ve vietnamských tržnicích apod.

To, že takovou paruku vyndáte ze sáčku a doslova smrdí, je asi to nejmemší. Horší je to s její životností a tvarem. Ten totiž zpravidla moc nedrží, snadno se zacuchá a už ji nerozmotáte. Co je ale horší, snaha stlačit cenu dolů se projevuje především na části, která sedí na hlavě. Ta je udělána nekvalitně a tudíž ty nejlevnější paruky postupně ztrácejí vlasy, až jsou mnohdy velmi rychle nepoužitelné a k vyhození.

Naopak nejdražší vlasové paruky jsou určené především pro ty, kteří chtějí paruku pro běžné nošení místo svých vlasů, případně pro velmi realistický vzhled za účely natáčení filmu či kvalitní divadlo. Takové paruky jsou naopak vysoce kvalitní a vyráběné ze skutečných vlasů, což jejich cenu samozřejmě dostává někam jinam.

My prodáváme karnevalové potřeby, a proto jdeme střední cestou. Nenabízíme ty nejlevnější a problematické paruky, za nimiž nestojí žádný výrobce, značka a není tam zkrátka žádná záruka kvality. Bereme paruky od předních evropských výrobců karnevalových doplňků, jako jsou britská společnost Smiffy´s, italská firma Widmann nebo holandská firma Boland. Tyto firmy na kvalitu svých paruk hledí velmi přísně a vědí, že pokud by dodávaly nekvalitní produkty, brzy by ve svém oboru skončily.

To je anonymním výrobcům samozřejmě jedno, neboť hledí na kšeft a doufají, že paruk prodají o to více, čím budou levnější. Pro nás je jméno také velmi zásadní, a proto u nás ty nejlevnější paruky nenajdete, neboť si nemůžeme dovolit Vás zklamat a řešit s Vámi reklamace. Ty v případě námi nabízených paruk nejsou vůbec aktuální, protože jste s nimi velmi spokojeni. A to nás těší.

Nahoru