Upravit stránku

Drazí Hubajďáci,

děkuji za příznivé ohlasy, jak Vám poslední newsletter pomohl s výběrem vánočních dárků. Jak jsem se dovtípila, mnozí z Vás ani netuší, že u nás pochodíte nejen před Vánoci. Sluší se tedy připomenout, co z naší pestré nabídky byste mohli uplatnit v nejbližším období. Troufnu si předpokládat, že něco z následujícího budete brzy také řešit.


Máme tu karnevaly

Výraznou část naší nabídky tvoří karnevalové zboží, tudíž pokud se chystáte na karneval, šibřinky, maškarní nebo rovnou do masopustního průvodu, navštivte část věnovanou výhradně karnevalovým doplňkům.

Karneval


                     Více zde >


Vybírejte podle tématu

Pokud nechcete vybírat podle toho, zda jde o paruku, masku nebo třeba klobouk, nabízíme tutéž nabídku rozdělenou také podle tématu. Zde pak najdete pohromadě vše, co potřebujete na hippiesáka, námořníka, piráta, indiána apod.

Podle tématu


                  Více zde >


Nemá někdo letos kulatiny?

Na našem blogu jsem se vesele rozepsala, jaké známé osobnosti budou letos slavit kulaté narozeniny, ale třeba máte oslavence v rodině nebo mezi přáteli. Měli byste proto vědět, že u nás najdete dárky přímo ke kulatým narozeninám.

Kulatiny


                       Více zde >


Ach ti zamilovaní…

Ve čtvrtek 14. února bude zřejmě Vaše drahá polovička očekávat, že si na ni vzpomenete alespoň nějakou tou maličkostí na svátek zamilovaných svatého Valentýna. My jsme na to překvapeni a dárky plné lásky a srdíček samozřejmě máme.

Valentýn


                      Více zde >


Krásný rozjezd nového roku 2019!
Hubatá černoška

Nahoru