Upravit stránku

Známá mě upozornila na stránky Travelking.cz, a protože je se službami této party velmi spokojena, ráda na ně upozorním také zde na svém blogu. Jejich cílem je vybírat nejvýhodnější nabídky pobytů ve střední a jižní Evropě tak, aby dokázali co nejvíce lidem zprostředkovat radost, kterou cestování přináší.

Travelking je tým lidí, kteří se specializují na cestování a postarají se o to, aby každá Vaše cesta byla bezstarostná a podle Vašich přání od začátku až do konce. Od chvíle, kdy budete hledat inspiraci, přes snadnou rezervaci, jednoduchý kontakt s hotelem až do konce, kde bude dobrý pocit z kvalitního pobytu podle očekávání.

Vydejte se s nimi po Česku, na Slovensko, do Maďarska, Polska, Rakouska či Německa, nebo klidně na jih do Itálie nebo Chorvatska. V každé zemi vybírají ty nejkvalitnější pobyty a myslí při tom na všechny - páry, rodiny, přátele i seniory. Od roku 2014 se postarali o více jak 700 000 spokojených cest svých zákazníků.

"Začali jsme jako trojčlenný tým, až jsme se rozrostli do pracovní rodiny, která má 50 členů a jednoho psa, buldočka Huga. Plněním cestovatelských snů našich zákazníků si plníme náš sen: Být cestovatelskou jedničkou, na kterou se obrátíte při výletu do okolních států i dovolené," hlásí Travelkingové na svých stránkách a dodávají: "K sobě i našim zákazníkům jsme upřímní i nápomocní v každé situaci. Pomoc je pro nás základní hodnota, nikoliv služba navíc. Proto u zákazníků nekončíme, nápomocní jsme na různých místech, kde je to potřeba."

Pokud se tedy právě rozhodujete o výletě či dovolené, máte hned inspiraci, kde své plány realizovat a nechat se inspirovat.

Nahoru