Upravit stránku

Přestože se náš e-shop orientuje hlavně na dárkové a karnevalové zboží, mezi tipy na dárky najdete také levné knihy. V Sedlčanech, kde sídlíme, jsme totiž mívali knihkupectví, a knih jsme se tak docela nevzdali.

I zde neustále přibývají nové knihy, a proto jsme se rozhodli nyní před Vánoci většinu titulů ještě zlevnit, aby nebyly levnější, ale dokonce nejlevnější. A pohled na knihy od 9 Kč může leckoho jistě nadchnout, takže než se to úplně rozkřikne, neváhejte naše levné knihy omrknout a třeba i Vy zde také vyberete nějaké ty vánoční dárky.

Většina knih je samozřejmě po jednom kuse a jakmile se prodají, už je nikdo nikdy a nikde neseže (nejspíš), takže je těžké Vám některé tituly doporučit. Doporučím proto raději celé kategorie.

Nabízíme totiž levné detektivky, fantasy a sci-fi knihy, hobby knihy, populárně naučnou literaturu, hodně zastoupeny jsou také dětské knihy, ale i různé kuchařky, mapy, cestopisy, životopisy osobností, knihy o podnikání, romány, knihy pro osobní rozvoj, učebnice a slovníky, knihy o výchově dětí a zdravém životním stylu a mnoho dalších.

Nahoru