Upravit stránku

Z každé novinky, která rozšiřuje naši nabídku, mám vždy upřímnou radost. Pojďme se proto podívat také do naší karnevalové kategorie čepic a klobouků, kde se v poslední době objevilo několik nových kousků. Pokud to nevíte, připomenu, že karnevalové čepice a klobouky máme pro větší přehlednost rozděleny na další podkategorie, a sice buřinky a baertky, cylindry, čepice a kšiltovky, helmy a přilby, klobouky, kovbojské klobouky, slaměné klobouky, sombréra a šátky. Navíc máme "bokem" ještě čarodějnické klobouky.

Zmíněné novinky se týkají hned první přihrádky, kde máme buřinky a barety. Nejžádanější je bez překvapení černá plstěná baretka, kterou mohou nosit muži i ženy, a to třeba pro humorně laděné postavy na maškarní, ale také na retro párty nebo pro venkovské chasníky či důchodce. Totéž se dá říci také o červené plstěné baretce, která sluší i dědovi z našeho videa.

Nyní jsme naskladnili dvě nové baretky, které jsou těmto zmíněným velmi podobné, ale jsou to spíše "rádiovky". Černá rádiovka je geniální v tom, že má gumu, díky níž sedne prakticky na jakkoli velkou hlavu. Na produktové fotce je sice žena, ale nenechte se zmást, je určena pro muže i ženy, což platí také o nové červené rádiovce.

Z čeho mám ale opravdu radost, je bekovka. Čepice bekovka se nosí i v současné době a je velmi slušivým módním doplňkem, ale pro karnevalové účely nemusíte mít nutně módní hit, a proto jsme rádi, že jsme pro Vás sehnali černou bekovku za dobrou cenu, takže může skvěle doplnit Váš převlek na jakoukoli párty.

Černá bekovka
Nahoru