Upravit stránku

Jelikož se blíží krvavý Halloween, sluší se upozornit na velmi speciální produkty v naší nabídce. Jak už název článku prozrazuje, řeč bude o umělé krvi. Nabízíme umělou krev několika výrobců a zpravidla funguje tak, že jí potřísníte třeba tekutým latexem vytvořenou hororovou ránu a umělá krev při kontaktu se vzduchem zatvrdne a vytvoří potřebný efekt.

Pokud pro svou potřebu potřebujete větší množství umělé krve, pak Vás jistě potěší naše nové produkty. Jde o profesionální filmařskou krev objemu 250 ml a dokonce ještě větší množství - 1000 ml.

Jde o profesionální umělou krev, kterou používají i filmoví a televizní maskéři a objevila se už v řadě filmových a televizních projektů. Je vhodná jak pro filmaře, tak i pro Vaše divadelní nebo karnevalové potřeby, zejména pak na říjnový Halloween, který je krví pověstný.

Krev není toxická, ale počítejte s tím, že může zanechat stopy na světlém oblečení. Hororových možností, jak si na sobě vytvořit nějaký strašidelný efekt, máme v nabídce samozřejmě celou řadu, a proto ji neváhejte omrknout.

Krvavý gel
Nahoru