Upravit stránku

Ona celkově naše halloweenská kategorie doznala v létě řadu změn, úprav a vylepšení. Pro ty, kteří hledají něco konkrétnějšího, jsme ji rozdělili na podkategorie věnované dekoracím, doplňkům, make-upům, kostýmům a maskám. Takže pokud Vás zajímá jen třeba kostým na Halloween, nemusíte procházet úplně vše, stačí zavítat mezi halloweenské kostýmy. Totéž platí o zmíněných maskách, líčidlech atd.

Já jsem se dlouho vyhýbala produktům vyloženě jen a jen na Halloween, tedy s dýněmi v oranžovo-černé kombinaci, protože jak se to neprodá před Halloweenem, tak nám to bude ležet celý rok na skladě do dalšího Halloweenu... Letos jsem ale neodolala a do nabídky zařadila i takto speciální dekorace a doplňky.

Co si ale budeme povídat, pokud chystáte nějakou halloweenskou párty doma, ve škole, ve školce nebo s kamarády, stejně moc neváhejte, protože ze zmíněného důvodu jsem se zásobováním halloweenskými produkty opatrná a může se tedy stát, že na poslední chvíli už toho příliš nepořídíte.

Samozřejmě ale máme také řadu strašidelných masek, kostýmů nebo doplňků, které nejsou vyloženě jen a jen pro Halloween a prodávají se takříkajíc celoročně, takže těch budeme samozřejmě mít habaděj až do poslední chvíle, tedy do konce října (a samozřejmě i později). Nás v tomto strašidelném období čekají ještě brzy čerti, takže i tam připravíme řadu novinek, o kterých si tu ještě povíme...

Víte vůbec, kdy je Halloween?

Nahoru