Upravit stránku

Úplně to na Vás vidím, jak Vás to láká a netušíte, jak snadné je si tento zážitek dopřát. Nepotřebujete totiž zbrojní průkaz a přesto si můžete zastřílet se zbraněmi jako je pistole, brokovnice, revolver či dokonce legendární samopal Škorpion.

Jestli to neláká přímo Vás, pak Vašeho chlapa jistě ano, takže námět na dárek? Za úvahu to jistě stojí, ne? Tak si pojďme říci blíže, co to vlastně obnáší. Instruktor nejprve střelce poučí o správném zacházení se zbraní a bezpečnostních předpisech. Poté dostane na uši protihluková sluchátka a jde se na to!

Akční zážitek je zaručen a pohled na prostřílený terč vzbudí v každém muži vlnu nadšení. Držet v ruce střelnou zbraň zpravidla překoná očekávání, neboť je to zkrátka jiné, než jak to z filmu a televize vypadá. Po teoretickém a bezpečnostním proškolení se Vašemu střelci dostanou do ruky takové klasiky, jako revolver, „devítka“ nebo i samopal Škorpión a s takovými legendami si snad každý rošťák v dětství hrál na kovboje, vojáky, nebo policajty. Věřte tomu, že tento zážitek, bude ráááána přímo na komoru!

U tohoto střeleckého zážitku si lze vybrat z pěti variant, kdy je na výběr jak z více lokalit, tak samozřejmě i z různých kombinací zbraní, které si obdarovaný vyzkouší, tak i času, který na střelnici stráví. Časově jde o hodinový či dvouhodinový blok, který zahrnuje bezpečnostní a základní teoretické školení, přesun do střeleckého boxu a následné otestování jednotlivých zbraní pod neustálým mentoringem profesionálního instruktora. Samozřejmě se střílí na terče, takže suvenýr na památku je zaručen. Jdete do toho?

Nahoru