Upravit stránku

"Jako by babičce z oka vypadla!"
"Ta Vaše holka, to je celá máma!"
"Po kom ten Váš kluk má ty cestovatelský touhy?"

Také Vám tyhle věty něco připomínají? Genetika je dnes na vysoké úrovni a nahlédnout do svého původu je velmi "vzrušující" záležitost. O analýze DNA slýcháme stále častěji, ale napadlo Vás, že ji můžete darovat jako dárek, nebo si ji zařídit sami pro sebe? Není to nic nemožného a nemyslitelné. Naopak je to reálné více, než by si jeden pomyslel.

"Co jsi dostal k narozeninám?"
"Genetický test původu!"


To je tedy originální dárek, ovšem analýza DNA neklame. I po stovkách generací je možné jednoznačně určit, ke kterému mateřskému klanu a otcovskému rodu člověk náleží. Obdarovaný jedinec tak zjistí vlastní genealogický původ a třeba začne o svých cestovatelských touhách přemýšlet jinak.

Prapraděda byl totiž třeba námořník... Analýza DNA je prováděna po celé ČR a podle varianty zážitku lze zjistit původ otcovské, mateřské či původ obou rodičovských linií. Je víc podobný matce, nebo otci? Po kom zdědil ty oči? A co vlasy? Také ho to zajímá? Pošlete ho za tajemstvím jeho vlastního původu!

Podstatná část jeho povahy a jednání je totiž utvářena geny. Darujte mu genetický test původu, protože analýza DNA neklame a odhalí fantastické věci. Třeba má za předky nějaké dávné krále!

Nahoru