Upravit stránku

I když je asi pravda, že kdybych Vám neřekla, že jsou v retro stylu, tak by Vám ani retro nepřišly, protože jsou jednoduše pěkné a stylové. Mám trochu dilema, za je představovat nějak jednotlivě nebo naopak hromadně. Co se týče všeobecných informací, které sednou na všechny tyto nové druhy, pak mohu říci, že jsou baleny v pěkné dárkové krabičce, což je jistě fajn, protože jinak bývají zástěry baleny zpravidla jen do sáčku. Tyto jsou tedy dárkovější a vhodné jako dárek pro toho, kdo se často pohybuje u plotny.

Jsem vždy ráda, když krom takových těch neutrálních motivů můžu nabídnout něco, co uplatníte jako dárek konkrétní osobě, která pak má z takového dárku vždy větší radost. Také tyto nové bavlněné zástěry jsou určeny konkrétním "cílovým skupinám". Tou první jsou babičky, neboť první ze zástěr je právě pro ně. Je na ní nápis Grand restaurant u babičky - domácí kuchyně. Ideální tedy jako dárek pro babičku, která Vám ráda a často vaří a Vy se jí za to budete chtít odměnit.

Totéž se dá říci o zástěře pro maminku, na níž je tentokrát nápis Mama hotel All inclusive, otevřeno 24 hodin 7 dní v týdnu. Jak výstižné, že? Dnes už ale neplatí, že by u plotny či sporáku postávaly jen babičky a maminky. Mnohde se do vaření hrnou také tatínkové a dědečkové. I pro ně máme stylovou bavlněnou zástěru.

Zástěra pro tatínka nese nápis Bistro u táty, minutková kuchyně, Bon Apetit. Pokud tedy Váš táta vaří, pak ho touto zástěrou rozhodně překvapíte a potěšíte. Ten zmíněný retro styl je podle mne nejvíc patrný na zástěře pro dědu, což je super, neboť už to slovo "děda" je hodně "retro" a něco pamatuje, i když motivy na této zástěře voní První republikou či ještě dále v čase a tam už ani Váš děda jistě nedosáhne.

Mezi novými zástěrami je také zástěra pro myslivce, další je zástěra pro rybáře a tu poslední, kterou jsem si nechala na konec, můžete dát jakékoli ženě kuchařce, která má smysl pro humor. Fešák svlečený do půl těla a opřený o kuchyňskou linku na ní pohodově slibuje, že kuchařce pomůže s vařením... A tenhle motiv tedy už s retro nemá fakt nic společného, to musím uznat...

Nahoru