Upravit stránku

Je to velmi symbolické, představit si tuto naši novinku v den svatého Valentýna, co říkáte? Jen doufám, že nebudete běsnit, že jsme ji nepředstavili o chvilku dříve, abyste ji stačili do Valentýna pořídit. Jenže tato hra není jen valenýnským dárkem, neboť ji uplatníte i třeba jako dárek pro novomanžele ke svatbě, k výročí svatby nebo jiné příležitosti.

Hra Dokonalý pár je určena pro starší 18 let a doba hraní je od pětačtyřiceti minut déle (pánové tak stihnou druhý poločas... humor). A co je na ní zajímavé, že ji může hrát jedna dvojice, ale zrovna tak až pět párů naráz. Nevím jak Vás, ale mě to docela láká, zahrát si i s přáteli a jejich partnery a partnerkami.

V této hře odhalíte mnohé zajímavosti, které jste si mysleli, že o svém partnerovi víte a přitom víte pěkný houby, anebo je to tak trochu jinak. Na řadu věcí narazíte náhodou, aniž by Vás dosud vlastně napadlo o nich nějak dumat a budete ještě této hře vděčni, že na to přišla řeč a partner či partnerka prozradili, jak kterou záležitost cítí, co je pro ně lákavé, jak uvažují a čeho by se od Vás rádi dočkali.

Proberete takové věcičky, jako je téma barvy dětského pokojíku a jeho stěn, zda vaříte lépe Vy anebo protějšek, případně si vyzkoušíte, jak dobře zalichotit (budoucí) tchýni. Nejenže zjistíte, zda jste skutečně na jedné vlně, jak se říká, a ještě se navíc u toho skvěle pobavíte. A nebojte se, určitě se nepohádáte. Pokud Vás téma společenských her pro dospělé páry zaujalo, neváhejte omrknout naši nabídku, neboť podobných her nabízíme celou řadu.

Nahoru