Upravit stránku

Máme tu pro Vás další z řady dárkových tipů, tentokrát zaměřenou spíše na muže, a to ještě na takové muže, kteří rádi pijí pivo (takže na všechny). Předpokládám tedy, že ho nepijí rovnou z flašky nebo plechovky, ale že si dopřejí tu správnou pivní atmosféru se skleněným půllitrem v ruce.

Kdo nezná pivaře, mohl by snadno namítnout, že pivko mohou pít z jakékoliv sklenice a už vůbec není nutné, aby měli půllitr, jenž zabírá navíc i víc místa, než v domácnosti častěji užívané třetinky či skleničky objemu dvou deci.

To byste si ale pěkně naběhli takovým argumentem, protože představa, že pivař pije své pivko ze sklenice, v níž ještě včera byla třeba šťáva, to by taky nemusel přenést přes srdce.

A co víc, různé motivy a tvary pivních sklenic a půllitrů pomáhají pivaři k jakémusi pocitu jedinečnosti a mnozí si svůj půllitr nosí i do hospody, kde, jak známo, mají svých půllitrů dost. Ale vysvětlujte to pivaři, který na tu svou sklenici nedá dopustit. 

Mrkněte proto do naší celkem pěkně zásobené kategorie dárkových sklenic, kde jsou zmíněné pivní sklenice objemu 0,5 i 0,6 litru, mnohé v krásné dárkové krabičce. Doporučuji hlavně ty s vtipnými motivy.

Na své si tam přijdou také ti z Vás, kteří hledáte spíše skleněné panáky, jiné skleničky nebo dokonce skleničky na víno. Je z čeho vybírat, takže jistě jsme Vás tímto tipem navnadili...

Nahoru