Upravit stránku

Včera jsme odeslali poslední balíčky a náš E-SHOP POZASTAVUJE ČINNOST. Jelikož neprodáváme životně důležité potřeby, chceme tímto krokem přispět k bezpečnosti všech doručovatelů, pracovníků výdejen i našich zákazníků a nevystavovat je tak riziku nákazy.

Budeme rádi, když se k nám přidají také další e-shopy se zbožím podobného druhu, které neodpovídá tomu, že jsme dočasně VE STAVU NOUZE. Nečekejme na vládu, co zakáže nebo nezakáže, jde o zdraví nás všech, respektujme vážnost situace a zbytečně nezaměstnávejme naše spoluobčany čímkoliv, co není nutné v tomto období řešit.

Kdo můžeme, buďme doma a držme si palce, že vše brzy pomine a vrátíme se k normálním životům.

Jelikož sedět s rukama v klíně neumím, budu s Vámi nadále alespoň prostřednictvím tohoto blogu. Rozhodla jsem se, že jej budu daleko více využívat pro šíření dobré nálady, zábavy, smíchu a pohody, protože to je přesně ten virus, kterým by měl být nakažen každý. Ráda k tomu přispěju a doufám, že Vám to udělá radost.

Budu na tom usilovně makat každý den a společně to překleneme než bys řekl švec a bude zase fajn. Držím nám všem palce! Vaše Hubatá černoška

Nahoru