Upravit stránku

Otázka je jasná. Co koupit někomu staršímu, pamětníkovi, babičce, dědovi či někomu jinému v pokročilých letech (či spíše v pokročilém věku) třeba k narozeninám, svátku, odchodu do důchodu nebo k Vánocům?

Odpovědí máme v našem e-shopu celou řadu (třeba zde máme samé dárky pro babičky a zde dárky pro dědečky), ale teď Vám doporučím novinku v naší nabídce, která slaví každý rok nebývalý úspěch. Jak už jste se asi dovtípili z úvodní fotografie, jedná se o tradiční Cibulkův kalendář pro pamětníky na rok 2020.

Možná si říkáte, co je dárkového na kalendáři, jenže tento má spíše než ke kalendáři blízko ke knize, neboť je plný zajímavých informací, a to jak fotografií, tak doprovodných textů. Obsahuje černobílé fotografie herců, kteří se do dějin české kinematografie zapsaly nejpozději do května 1945. Mnohdy jde o snímky velmi originální a neznámé, které zobrazují herce nejen na plátně, ale i v soukromém životě.

Musím sama uznat, že kalendář je zajímavý nejen pro pamětníky, ale pro daleko širší publikum, i třeba pro filmové fanoušky. Skvělý tip, co říkáte?

Nahoru