Upravit stránku

Jestli Vás rozechvěje představa nadupaného Ferrari s neskutečně burácejícím motorem, pak mám pro Vás tip, jak svůj sen proměnit v realitu. A jestli si ho nedopřejete sami, může tento námět posloužit Vaší manželce, partnerce či třeba kamarádovi, který by Vám chtěl udělat opravdovou radost.

O co jde? Máte možnost usednout za volant Ferrari 488 Spider, který je schopen vystřelit z nuly na sto za nějaké tři vteřinky... Prohnat tuhle káru po závodním okruhu, tomu říkám zážitková jízda. Zážitek z nezapomenutelné jízdy můžete absolvovat v roli řidiče i spolujezdce, protože troufnout si odřídit závratnou rychlost až 325 km/h, to už chce opravdu "koule".

Zajímá Vás, kolik takové svezení stojí? Jedno kolo v jedné osobě vyjde na 1815 Kč, tři okruhy za 4477 Kč, ale můžete si klidně zvolit i třeba pět nebo osm kol. Pokud jste v takto nabušeném autě ještě nejeli, budete doslova zírat, co silný motor Ferrari dovede.

Absolventi těchto jízd se shodují, že přestože jsou zvyklí z běžného silničního provozu na "rychlejší styl řízení", roztočit do otáček Ferrari je prostě jiný level, pro který nemají srovnání. A nemyslete si, že když auto nebudete řídit a rozhodnete se pro roli spolujezdce, že tím Váš zážitek nějak utrpí. Naopak budete zírat, v jaké rychlosti se dá střihnout zatáčka, kterou byste nepochybně tak rychle nefrčeli.

Tak co říkáte? Dělá to s Vámi něco, chlapi?

Nahoru