Upravit stránku

Nechci dělat z komára velblouda, ale dělá mi dobře, když Vás mohu informovat o dalších a dalších novinkách, kterými neustále vylepšujeme naši nabídku. Je jasné, že zrovna paruku si člověk nekupuje jako housku na krámě, že by hned naběhl koukat, jaké nové máme paruky a dvě tři si vybral, aby měl v čem chodit... No, to asi ne, že?

Ovšem byla bych ráda, abyste odteď věděli, že v parukách přibývají novinky zejména nižší cenové kategorie, protože ne každý si může dovolit nebo potřebuje kvalitní značkovou paruku a kouká spíše na cenu. Proto jsme paruky rozšířili o několik levnějších kousků, u nichž se vejdete do dvou stovek.

Samozřejmě i při sympatické ceně hledíme na kvalitu, ale jsou to prostě klasické paruky bez nějakých složitých vzorů s zpracování, takže pokud chcete nějakou klasiku a nemáte kdovíjaké konkrétní nároky, cenou Vás určitě potěšíme.

Pochopitelně i nadále platí, že nabídku paruk máme pěkně přehledně rozdělenou na paruky dětské a paruky pro dospělé. Ty dále dělíme na barevné, bílé a blond, hnědé a černé, ale také na paruky dámské a paruky pánské, i když je jasné, že zrovna u paruk je skoro jedno, kdo ji vezme na hlavu, hlavní je účel, co tím sleduje.

Muž může jít za ženu, žena za převlek za chlapa, takže toto rozdělení je takové spíš orientační, když hledáte paruku s dlouhými vlasy, krátkými vlasy nebo afro paruku, abyste měli snadnější hledání.

Blondýna z Londýna
Nahoru