Upravit stránku

Jak si nechat vyplatit provizi

V sekci fakturace je potřeba požádat o vyplacení provizí. Na základě Vaší žádosti Vám bude zaslán report Vašich schválených konverzí, na základě kterého vystavíte fakturu na níže uvedené fakturační udaje. Fakturu poté nahrajete do rozhraní pomocí zelení šipky vedle vašeho reportu a my ji proplatíme.

V případě, že nemůžete vystavit fakturu, je potřeba vystavit a nahrát do systému dohodu o provedenní práce, o kterou si můžete dočasně zažádat na mailu partner@hubatacernoska.cz

Dohoda o provedení práce ke stažení zde:

Provize (Váš výdělek) jsou vypláceny pravidelně každý 7. den v měsíci. Váš nárok na provizi nevzniká samotným nákupem v e-shopu, ale jeho uskutečněním (dotažením do konce). Zákazník musí zboží skutečně převzít a navíc musí uplynout zákonem daná 14denní lhůta, kterou má na vrácení zboží bez udání důvodu. Stejně tak hrozí, že při zaslání zboží dobírkou si zákazník balík nevyzvedne a ten zůstane na poště 10 dní a poté se vrátí e-shopu jako nepřevzatý. Většinou má zakazník zboží doma druhý den, někdy ale může objednat zboží, které není skladem a je na objednávku. Nemějte proto obavu, že bychom výplatu provizí záměrně u některých objednávek zdržovali, ale pakliže není celý tento proces ukončení, vypláceli bychom provize z obchodu, který může být i v době jednoho měsíce od samotné objednávky nakonec stornován vinou zákazníka. Zároveň musíme předcházet situaci, kdy by nějaký nepoctivý partner objednával zboží na fiktivní adresy a chtěl systém obejít tímto nečestným způsobem. My bychom pak vypláceli provize a zboží se přitom neprodalo. S nejlepšími a pravidelnými partnery spolupracujeme individuální formou s možností i častější výplaty apod.

 

Nahoru