Upravit stránku

Karnevalových paruk v naší nabídce přibývá, a proto jsme je pro lepší přehlednost rozdělili na několik podkategorií. Tímto příspěvkem Vás chci s novým rozdělením nabídky paruk seznámit, abyste byli v obraze. Pakliže chcete vidět všechny nabízené paruky, nemusíte na žádnou podkategorii vlevo v menu klikat a projít si prostě vše. Seřazeny jsou od nejdražších po nejlevnější, takže pokud má být Vaše paruka v prvé řadě levná, můžete si je seřadit od nejlevnějších. I to umí náš e-shop. Pakliže ale už máte o paruce nějakou představu, můžete využít naše nové rozdělení.

V prvé řadě dělíme paruky na dětské a na paruky pro dospělé. Dětských tolik nemáme, přeci jen je využíváte spíše ke kostýmům princezen než k dalším příležitostem a my se v naší nabídce zaměřujeme hlavně na retro párty, hippies, indiány, piráty a podobná témata, nicméně i ta neustále rozšiřujeme. U dětských paruk se tedy nebudu příliš zastavovat a pojďme se podívat na karnevalové paruky pro dospělé.

Zde už se dostáváme k našemu usnadnění výběru, protože jsme paruky rozdělily na kategorie, které Vás nejvíce zajímají. Někdo totiž hledá vyloženě paruku dámskou, jiný potřebuje pánskou. U paruk samozřejmě platí, že pánskou paruku může na párty mít na hlavě klidně i žena a naopak, muž může jít za ženu a potřebuje tedy pánskou paruku. Ba co víc, některé paruky jsou tak říkajíc univerzální pro obě pohlaví, neboť krátké vlasy nutně nemusí mít jen muži a dlouhé jen ženy. Rozdělení je proto svým způsobem zkreslující a je třeba mít na paměti, co vlastně hledáte.

Co je však už nezpochybnitelné a jednoznačné je barva paruky. Pokud tedy víte, že třeba s ohledem na pořízený kostým potřebujete jen a jen blond paruku nebo naopak paruku černou, výběr Vám usnadníme. Paruky jsme totiž rozdělili na bílé a blond, na paruky s černými vlasy, hnědé paruky a paruky barevné, kde jsou jak barvy výrazné typu červená, zelená, růžová, modrá či třeba žlutá, ale také barvy jako šedivá, proužkatá atd. To se může týkat třeba paruk pro čarodějnice. Poslední z kategorií jsou paruky kudrnaté, neboli známé a oblíbené afro.

No a to vězte, že jsme se pohybovali pouze kategorií paruk. Vás dost možná nezajímá ani barva, ani zda jde o pánskou nebo dámskou paruku, ale potřebujete paruku pro hippies, pro čarodějnici, pro pračlověka nebo jinak specifickou postavu. Od toho máme v eshopu Tematickou párty, kde se věnujeme právě typu oblečení podle toho, zda jde o retro párty, hippiesáky, námořníky atd. A vždy v rámci takovéto kategorie najdete také paruky. Pokud tedy hledáte třeba indiánskou paruku nebo paruku na čertici, je vhodnější hledat v Tematické párty, kde Vám alespoň nebudou jiné typy paruk překážet.

Nahoru