Upravit stránku

Dámy jistě vědí, co to je péřová boa, a pánové tento článek číst nebudou. Takže pojďme rovnou k věci. Hlavní informace tohoto příspěvku je ta, že nejprodávanější péřová boa je černé, následováno bílým a kdesi daleko za nimi je červené. Jenže ne každá dáma chce být v těchto "tuctových barvách" a hodlá se odlišit. Proto jsme vyslyšeli Vaše prosby a přicházíme s dalšími barvami.

Nyní tak budete moci vybírat boa ze dvou až tří různých kvalit (zpravidla záleží na hustotě peří) a mnoha barev, jako jsou růžová, světle modrá, tmavě modrá, zelená, tyrkysová, zlatá, žlutá, vínová, šedivá a mnohé další. Vtip je v tom, že nemusíte mít nutně šaty těchto barev, ale naopak zvolíte barevné boa třeba ke klasickým černým šatům a uvidíte, co to s Vaší image rázem udělá.

Závěrem ještě musím upozornit, že boa je dost specifický produkt, neboť je vyrobeno z peří. Nemyslím teď ani tak na to, že Vás peří může šimrat pod nosem :D ale na to, že když boa vybalíte z balení, může Vás vyděsit péřová nadílka, kdy se několik peříček rozhodne boa opustit a žít svým samostatným životem.

Není to nic divného, plně to odpovídá povaze produktu, naopak je potřeba to boa před prvním použitím trochu proklepnout, aby právě tyto kousky peří odpadaly a netrápily Vás pak při samotném večírku nebo párty. Tak to bychom měli osvětu a hurá do světa. Samozřejmě nemáme jen boa, ale také retro čelenky, náhrdelníky a další doplňky na retro párty, ale to jistě víte, že?

Nahoru