Upravit stránku

To byste se divili, co vše se dá na téma péřové boa psát. Pojďme se ale soustředit jen na to skutečně podstatné. Zásadní informace je tak, že nabízíme boa všech možných barev ve dvou kvalitách (co se týče hustoty peří). Jakou barvu si zvolíte, to už je na Vás.

Zpravidla je dobré zohlednit další doplňky k Vašemu retro převleku na retro ples nebo retro párty. Boa tedy může být nejžádanější černé, oblíbené bílé, či méně využívané a tím více tedy originální červené, stříbrné, šedivé, žluté, vínové nebo třeba dokonce růžové. Všechna vypadají pěkně a zajímavě, takže se výběrem příliš netrapte.

Za ještě podstatnější považuji informaci, že boa je vyrobeno z peří a má tak specifickou podobu, že to peří z něj občas spadne. Vězte tedy, že je zcela běžné, že boa zpočátku pelichá. Je dokonce nezbytné jej před prvním použitím vytřepat. Boa pustí na první pohled poměrně dost peří, ale vzhledem ke strojové výrobě tohoto produktu je to normální. Po vytřepání pak už boa pouští peří minimálně a určitě to není důvod k nějaké panice.

Přestože to na každém boa uvádíme, píšeme to v kategorii péřových boa na našem webu, občas se najde dáma, kterou nějaké to peříčko vytočí a omlátí nám boa doslova o hlavu, jakou prodáváme nekvalitu. Díky bohu, že jste si přečetly tento článek a předpokládám, že Vy už jste poučeny a žádné trauma z pelichajícího boa mít nebudete.

A pokud chcete skutečnou kvalitu na ples nějaké honorace, pak budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. My se zaměřujeme na karnevalové doplňky, v nichž si příležitostně zablbnete pro zábavu a ne pro nějakou prestižní záležitost na módním molu. Musela jsem se vypovídat...

Nahoru