Upravit stránku

A tím produktem, kterého máme víc kusů než jiných produktů, je pirátská páska přes oko. No, samotnou mne to překvapilo, hlavně proto, že co psát o pirátské pásce přes oko, než to, že ji nosili piráti a můžete ji nosit i Vy, když se rozhodnete jít na nějakou párty za piráta. Ale já Vás překvapím, protože já nejsem tak hloupá, jak možná vypadám, já i o té obyčejné pirátské pásce ledacos vím.

Jsem totiž kdysi četla, že ti piráti ji nenosili jen tehdy, když o oko přišli v nějaké lité pirátské bitvě, ale že ji nosili dokonce i tehdy, když viděli velmi dobře. Jenže když byli na palubě rozpálené letním sluncem a co chvíli běželi do podpalubí, dostávaly jejich oči velký nápor.

Na palubě světla až až, v podpalupí téměř žádné. Pro oči to byla pak rána hlavně ve chvíli, kdy jste vylezli (nebo oni piráti vylezli) z podpalubí nahoru. To je doslova oslepovalo, takže mazáci měli pásku přes oko, kterou si v podpalubí vyměnili a dole se dívali po podpalubí jiným okem než nahoře na palubě.

Tak a teď mi řekněte, jestli jste tohle věděli nebo jste nadšení, jak jsem schopna i na tak nudné téma jako je pirátská páska přes oko přispěchat s pěkným článečkem, za který by se ani nějaká novinářka nemusela stydět...

Nahoru