Upravit stránku

A protože ten můj chlap mi neustále nenápadně naznačuje, že pivní koupel pro něj představuje vrchol jeho představivosti na téma "absolutní potěšení", rozhodla jsem se porozhlédnout, co to vlastně obnáší.

Nám ženám se to chápe velmi složitě, ale pro pivaře je to vskutku opojná představa - leží si sám v pivní koupeli, relaxuje a k tomu si sám čepuje neomezené množství piva...

Jestli i Vy uvažujete, že to svému chlapovi, tátovi nebo třeba dědovi dopřejete jako originální zážitkový dárek třeba k výročí nebo kulatým narozeninám, pak jsem zjišťovala za Vás, jak to vlastně probíhá. Objevila jsem možnost pivní koupele v lázních Bernard v Praze, kam může oslavenec vyrazit až s pěti kámošema a užít si nezapomenutelný den pivního relaxu. Tedy pokud se neopije do bezvědomí a pak si z toho nebude nic pamatovat, to by bylo docela blbý...

Čeká na něj přímo pivovarem navržená ozdravná směs do koupele, uvolňující masáž a neomezené množství luxusního nepasterizovaného piva. Většina chlapů je po tomto zážitku jako znovuzrozená a dlouho o ničem jiném nemluví. "Procedura" trvá hodinku či hodinku a půl (což je celkem ideální, pak by se to asi těžce zvrhlo...) a cena začíná na 2690 Kč.

Tomu říkám hodně originální dárek pro pivaře, co? A jestli si říkáte že, že zas tak velký dar si ten Váš manžel, muž, milenec, přítel nebo třeba kamarád nezaslouží, vyberte mu něco levnějšího v našem e-shopu. Pivních dárků máme taky hodně.

Nahoru