Upravit stránku

Možná už o koupi elektrokoloběžky uvažujete, ale možná jste až díky tomuto článku zpozornili a uvědomili se, že zrovna tohle téma může být pro Vás mimořádně zajímavé. Vždyť taková elektrokoloběžka vlastně může být docela fajn zábava pro zpříjemnění cesty do školy, do práce, na schůzku, na nákup či kratší výlet.

Elektrokoloběžka je moc šikovné a velmi praktické vozítko. Poslouží jako pomocník na pravidelných denních trasách i jako moderní pomocník, jak trávit volný čas. Rozhodně se s ní zabavíte, protože ježdění na elektrokoloběžce je doslova návykové.

Jak taková elektrokoloběžka vlastně vypadá? No je téměř k nerozeznání od klasické koloběžky, nicméně funkčností se liší doslova diametrálně. Je totiž vybavena elektromotorem, akumulátorem a "plynem", kterým se přidává nebo ubírá rychlost.

A jaké vlastně jsou druhy elektrokoloběžek? Můžete vybírat mezi lehkou skládací elektrokoloběžkou pro rychlé přesuny po městě. Její předností je váha a velikost, takže ji snadno vezmete v ruce i do hromadných prostředků jako autobus nebo tramvaj.

Z hlediska výkonu jsou ale lepší volbou elektrokoloběžky s dlouhým dojezdem a nafukovacími koly, které si poradí i s nezpevněnými cestami.

Nahoru