Upravit stránku

Lety mezi Prahou a Řeckem se na začátku července 2020 obnovily a dovolené tu jsou v plném proudu. Jejich ceny zůstaly na loňské výši a zájem je veliký, jen za pouhý týden už sem přijelo 1500 klientů cestovní agentury Invia.

Jaká jsou nejkrásnější a přitom méně známá místa v Řecku a co Vás teď na cestě nově čeká? Nejvíce lidé létají na Krétu, pak na Rhodos a Korfu. Momentálně tvoří prodeje do Řecka 33 procent z celkového počtu prodaných zájezdů agentury Invia.

„Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že dovolené v Řecku aktuálně probíhají velmi bezpečně. Personál ve všech službách se svědomitě snaží zajistit co nejméně rizikové prostředí. Ani v all inclusive hotelech si jídlo nenabíráte sami, ale hlásíte své přání obsluze a ukazujete si na bufet. Při čekání na jídlo se dodržují rozestupy. Všude jsou dezinfekce. Společné prostory se neustále čistí. Všechny zaměstnanci mají celý den roušky. Klienti musí mít roušky jen na letišti, v letadle a během transferů, s rouškami pro jistotu počítejte například i při návštěvě muzea,“ popisuje situaci přímo z Korfu mluvčí cestovní agentury Invia Andrea Řezníčková.

Největší zájem je podle ní o osmidenní pobyty ve čtyřhvězdičkových hotelech s all inclusive. Dobrou zprávou je, že ceny zájezdů klesají, a to až o 20 procent oproti loňským cenám. Pokud jste ještě nikde nebyli a váháte, zda to situace kolem koronaviru dovolí, pak je nejvyšší čas vycestovat a užít si letní dovolenou v Řecku.

Nahoru