Upravit stránku

Když byste se mě před časem zeptali na nejslabší místo naší nabídky, určitě by mne napadly karnevalové kostýmy pro děti. U kostýmů jsme nabízeli především kostýmy pro dospělé, a to ještě hlavně takové, které mají něco společného s našimi hlavními tématy, jako jsou hippies, piráti, indiáni nebo retro párty.

Dětské kostýmy jsou totiž nejvíce žádané začátkem roku v karnevalovém období, kdy se zpravidla vzpamatovávám po předvánočním běsnění a na nějaké novinky prostě není čas ani myšlenky.

Proto jsem se poučila a vše už dělám s velkým předstihem, aby se mi podobné trapasy nestávaly. No a vidíte, v půlce léta řeším karnevalovou nabídku na období od ledna do března, kdy k nám chodíte, hledáte dětské kostýmy a kostýmy nikde. To už bude minulostí, protože tentokrát dětské kostýmy na maškarní řeším dopředu a v dostatečném množství, takže od nynějška bude jejich nabídka jenom vzkvétat.

Abych pravdu řekla, Vy jste u nás kostýmy sháněli nejen začátkem roku, ale prakticky v celém jeho průběhu. V dubnu je sháňka po čarodějnických kostýmech a doplňkách, pak začnou školy v přírodě nebo dětské letní tábory, kde jdete za různé Vikingy, indiány, piráty a další postavy.

Pak se přehoupne léto a Vás pro změnu zajímá Halloween a strašidelné kostýmy a někde sáhne po kostýmu dokonce i Ježíšek, protože takové princeznovské šaty mohou holky nosit pořád, nejen na karneval, a taky že je pořád nosí...

Tak snad jsem Vám touto novinkou udělala radost, neboť já sama z ní radost mám obrovskou a spadl mi kámen ze srdce, že už nemusím mít nervy z toho, jak by to chtělo nabídku dětských kostýmů vyšperkovat.... Navíc je máme rozděleny i na kostýmy pro holky a pro kluky.

Nahoru