Upravit stránku

Jak lépe spojit romantickou duši s dobrodružstvím, než při vyhlídkovém letu balónem? Dopřejte sobě nebo někomu blízkému nezapomenutelný zážitek, při němž zaručeně zapomenete na starosti všedních dnů.

Díky velké kapacitě koše si můžete tuto překrásnou chvíli užít společně se svými nejbližšími. Samozřejmě na to nebudete sami, neboť o bezpečný let se postará zkušený pilot.

Zajímá vás, kolik stojí let balónem? Cena poukazu na let balónem se pohybuje okolo tří tisíc. Samozřejmě záleží, zda si vyberete vyhlídkový let malým balónem, velkým balónem, soukromý let balónem nebo třeba last minute let. délka letu je závislá na počasí, tedy hlavně rychlosti větru a možnostmi přistání.

Zpravidla tento zážitek trvá tři až čtyři hodiny, samotný let pak celou jednu hodinu. Jo a mimochodem, za tu hodinu letu uletíte hruba 10 až 20 km, takže uvidíte skutečně kus země.

Při letu balónem zažijete jedinečnou atmosféru, která se těžko srovnává s jiným typem zážitkového dárku. Nahoře v nebi je úžasné ticho a klid, celý svět je dole pod Vámi a Vy se tak můžete plně soustředit třeba na východ nebo západ slunce.

Nahoru