Upravit stránku

Námětů na dárek pro ženu existuje celá řada, ale když nějaký potřebujete, stejně nevíte, kde hledat, jak do toho a co koupit. U nás máme tolik námětů, že v podstatě stačí jen přijít a pak už se rozhodnout, zda budete hledat dárek podle jeho druhu (hrnek, polštář apod), podle příležitosti (narozeniny, svatba, Valentýn apod.), zda je to pro ženu či muže nebo podle koníčku dotyčného oslavence.

Nyní jsme dárky pro ženy rozšířili také o další sortiment, který jako námět na dárek nepochybně uvítáte. Nabízíme totiž také šperky z pravého zlata a stříbra. Však jsme se museli také registrovat u Puncovního úřadu a můžete si tak být jisti, že nabízíme pravé zlato a stříbro, řádně označené, opuncované apod.

Je pravda, že jsme se k tomuto sortimentu dostali tak trochu nevinně, protože se u nás velmi ujaly Dárky podle znamení a vyloženě nám v nabídce chyběly přívěsky se znamením zvěrokruhu. Krom toho u nás rádi vybíráte dárky z lásky, ke svatbě apod., takže takový přívěšek se srdíčkem, ten se prostě jako super dárek nabízí, že? A mě těší, že máme dokonce i přívěšky, které tvoří dvě poloviny srdíčka, přičemž jeden nosí jeden z dvojice zamilovaných a druhou polovinu ten druhý či druhý.

Kromě zmíněných náhrdelníků nabízíme také náušnice či náramky. Do prstýnků se zatím nehrneme, protože tam už potřebujete vědět velikost. Sami sobě byste ho jistě koupit zvládli, ale když hledáte dárek pro ženu, tam už můžete narazit, že velikost prstu a prstenu nedáte jen tak dohromady. U řetízku na krk tak nemáte co zkazit. Já myslím, že další luxusní námět na dárek ženě, že?

Nahoru