Upravit stránku

Zastávám názor, že radost udělá každý dárek, když je věnovaný od srdce a je z něj poznat, že si s jeho vymýšlením dal dotyčný práci a neodbyl Vás obvyklou kytkou nebo flaškou alkoholu. Sama to mám velmi ráda, když jsem dárkem mile překvapena a rozhodně Vás nehodlám nabádat, abyste vybírali zásadně drahé a luxusní dárky.

Pokud však na nějakou tu stovku či dokonce tisícovku nehledíte a chcete někomu udělat opravdu velkou radost, musím na to být samozřejmě také připravena. A proto Vám dnes představím produkt, který je z celé naší nabídky nejdražším a dokonce i největším.

masážní stůl

Jak už jste se dovtípili z nadpisu tohoto příspěvku i z obrázku, řeč je o luxusním daru v podobě dřevěného masážního stolu. Pokud si chcete dopřávat masáž v pohodlí vlastního domova, je to naprosto skvělý pomocník, jak tomu dát profesionální podobu.

Ostatně tento masážní stůl používají také v lázních, hotelích, masážních a relaxačních centrech. Navíc je lehce přenositelný a dobře skladný. Stůl je také výškově nastavitelný, měkký, pohodlný a má nosnost 150 kg. Skvělý luxusní a praktický dárek třeba novomanželům ke svatbě, babičce, dědovi či kolegovi nebo kolegyni k odchodu do důchodu, ale také rodičům či jen mámě nebo tátovi k Vánocům nebo narozeninám, ale zrovna tak partnerovi či partnerce k výročí svatby, k Valentýnu a mnoha dalším příležitostem. Troufnu si tvrdit, že v případě harmonické manželské dvojice si tento masážní stůl užijí oba, jak ten, který je masírován, tak i ten, který masíruje...

masážní stůl
Nahoru