Upravit stránku

Léto patří dětem a dětským táborům, dovoleným, koupání, blbnutí a podobným radovánkám. Není divu, že u nás v tomto krásném čase frčí doplňky, které Vám pomáhají tyto časy osvěžit. Mrkněte, co by Vás v tuto letní dobu mohlo zajímat:


Hippies pártyChystáte hippies párty?

Stále častěji se setkáváme s tím, že si dopřáváte letní akce i narozeninové oslavy ve stylu hippies a úžasně se u toho bavíte...
Máme vše potřebné pro takovéto příležitosti...


Doplňky pro pirátyMáte tábor v pirátském duchu?

V našem e-shopu také najdete mraky pirátských doplňků, nejen na karnevaly, ale hlavně na letní tábory a podobné akce. Máme vlajky, šátky, klobouky, šavle, bambitky...
 


Indiáni a kovbojovéCož takhle indiánské léto?

Hrát si na indiány, to hravého človíčka hned tak neomrzí. Ani nemusíte válčit s kovboji, ale třeba jen stanovat, opékat na ohni ulovenou zvěř, zmalovat se válečnými barvami atd.
 


Dárky a doplńky pro vodákyUž jste byli na vodě?

Námořnické tričko nebo čepice patří k nezbytné výbavě každého vodáka, takže pokud se s přáteli či s rodinou chystáte splout nějakou tu řeku, nezapomeňte se u nás vybavit potřebnými doplňky.


Utečte na Havaj!Utečte na Havaj!

Také byste se nechali pozvat na Havaj? No, že se ptám… Mám pro Vás ale sympatickou náhražku v podobě havajských sukní, věnců a dalších doplňků.
 


Tenhle dort se v létě neroztečeTyhle dorty se v létě neroztečou

Možná si říkáte, že jsem se zbláznila, že začínám prodávat už i dorty. Ale pozor, ty naše jsou textilní. Vtipný a krásný dárek pro kohokoliv, co říkáte?
 


Pomocník na procházce…Pomocník na procházce…

Dokonalá vycházková hůl vylepšená o držák flašky a zvonek, aby se Vám nikdo nemotal v cestě. Dárek pro starší a pokročilé se smyslem pro humor.
 


S těmi panáky opatrněS těmi panáky opatrně

Je to zajímavé, ale o naši alkoholovou ruletu s panáky je největší zájem zrovna v létě. Tak jen doufám, že ji hrajete s limonádou, mlékem či čajem…
 


Sklenička na víno pro učitelkuSklenička na víno pro učitelku

Znáte dva důvody, proč je dobré být učitelkou? No jistě, jsou to červenec a srpen… Vtipný dárek pro všechny učitelky, že o Vás nezlomily pravítko.
 


Hrnek z pneumatikHrnek z pneumatik

Tento hrnek se prostě povedl a není divu, že dělá radost všem klukům i pánům, protože je to zkrátka velmi nápaditý a originální dárek k jakékoli příležitosti.
 


Památeční třídní knihaPamáteční třídní kniha

Myslím, že až paní učitelka nebo pan učitel dostanou ke konci školního roku tuto originální Třídní knihu, doslova se jim rozzáří jejich přimhouřené oči…
 


Tak trochu netradiční pokladničkaTak trochu netradiční pokladnička

AJestli jste si mysleli, že Vaše žena nebo děti jsou na peníze, tak to neznáte našeho psa… Však se mrkněte, jak mu šmakují drobáky…
 


Podložka na jógu s ukázkami pozicPodložka na jógu s ukázkami pozic

My co (neustále) hubneme do plavek a zkoušíme i takové věci jako je jóga, oceníme mimo jiné i takovouto unikátní podložku. AKTUÁLNĚ BOHUŽEL JIŽ VYPRODANÁ
 


Korbel se zvonkemKorbel se zvonkem

Originální a nápaditý dárek k narozeninám potěší zejména muže, kteří mají oblibu v popíjení zlatavého moku zvaného pivo.
 


Sombréro na létoSombréro na léto

Ať už hledáte netradiční pokrývku hlavy na vodu, na zahradu nebo na nějakou letní párty, s tímto sombrérem uspějete prostě všude.
 


Přeji krásné léto a hlavně se mi nespalte!
Ahoj, Hubatá černoška

Nahoru