Upravit stránku

Tenhle tip potěší každého, kdo sní o surfování. Darujte mu zážitek v podobě indoor surfingu. O co jde? Indoor surfing je surfování na umělé vlně v pražské Surf aréně. Není umělá proto, že by byla třeba z umělé hmoty, ale proto, že je uměle vytvořena. A je úplně jedno, jaké má dotyčný zkušenosti, protože tahle zábava je i pro úplné začátečníky.

Při indoor surfingu si nejprve osvojíte základy surfování s profi surfařem, který s Vámi probere i odlišnosti od skutečného surfování v oceánu. Ty jsou ale spíše pozitivní, protože si nemusíte složitě nahánět vlnu a riskovat v rozbouřených vlnách. "Indoor vlny" jsou totiž stabilní, žádné nezvladatelné vlny oceánu.

Nejprve si to osaháte na bodyboardu a až zvládnete sjet vlnu vleže, můžete pokročit na další level vestoje. Začátečníci musí počítat s tím, že je to poměrně fyzicky "náročná" aktivita, po které budou cítit každý sval v těle, protože do surfování je zapojeno doslova celé tělo a všechny svaly.

Jelikož je k dispozici zkušený surfař, nemusíte se obávat, že byste dostali nafackováno od vlny a nic se nenaučili... Dokonce můžete do Surf arény vyrazit v partě kámošů až do 12 osob na několik hodin. Čím víc Vás bude, tím je vstup levnější. Na ceny mrkněte, vyvíjejí se podle osob i délky surfování. Ale jako tip na dárek i zábavu pro sebe či partu dobrý, ne?

Nahoru