Upravit stránku

Široká nabídka puzzlí s motivy počítačových her svědčí o tom, že počítačoví hráči jsou hraví nejen při svém gameření na Nintendu, XBoxu, Playstationu, PC nebo v mobilu, ale že se jich ta hravost drží i jindy. Na trhu jsou dokonce velmi mimořádné lahůdky.

Viděli jste třeba Puzzle Batman - Gotham City Citiscape 4D? To už je tedy pořádná skládačka...

Jde o neskutečné 4D puzzle s panoramatem batmanovského Gotham City, známého z populárních komiksů a her s Batmanem v hlavní roli z dílen DC Comic. Puzzle postupně složíte do základní mapy, až po samotné budovy, kdy první vrstva má 1000 dílků puzzle a zjistíte, kde leží jednotlivé lokace. Druhá vrstva obsahuje více než 200 krásných dílků, které věrně vytvářejí noční panoráma samotného města.

Třetí vrstva přidává 3D miniatury těch nejznámějších budov, jako je panství rodiny Waynů, policejní stanice, Wayne Tower, chemička Ace a další budovy. V balení naleznete také oficiální průvodce po Gotham City, v němž se dočtete vše, co Vás kdy o městě zajímalo.

Specialitkou je pak miniaturní led světlo se znakem netopýra, umístěné na budově policie, kterým přivolávají Batmana na pomoc. Tak to je něco, že?

Radost můžete udělat také fanouškům Zaklínače. To je akční fantasy seriál, založený na stejnojmenném cyklu povídek a románů od polského spisovatele Andrzeje Sapkowského. Seriál je k vidění na Netflixu a první řada měla premiéru 20. prosince 2019. Herní svět zná Zaklínače už několik let ve formě tří her, takže puzzle ze série "Hrdinové Zaklínače" rozhodně u nich padne na úrodnou půdu.

Nabízí krásné obrázky z video herního Zaklínače, a to hned ve dvou sériích. Luxusní balení pak nabídne prémiovou krabici, kdy všech pět puzzlí z první série na polici vytvoří krásný obrázek Ciri. Součástí balení je pak i plakát s daným obrázkem a látkový pytlík na dílky s logem bílého vlka. Takto vypadá první puzzle ze série, na němž je čarodějka Yennefer.

Nahoru