Upravit stránku

Možná to bude teď vypadat, že všechno hned vykecám, ale taková už holt jsem, co na srdci, to na jazyku. Postupně rozšiřujeme naši nabídku a rádi bychom ji během půl roku minimálně zdvojnásobili. A to už bude tedy pořádný výběr, který se týká také karnevalových šperků, náhrdelníků, klipů do vlasů a dalších produktů, které najdete v kategorii nazvané Bižuterie - šperky, náramky.

Abyste se v přibývajících produktech vyznali, rozdělili jsme tuto kategorii na nové podkategorie. Pokud tedy nebudete chtít procházet kompletní nabídku, můžete zvolit třeba jen Bižuterie sety, Náhrdelníky a přívěsky, Náramky, Náušnice, Prsteny nebo Spony do vlasů.

Samozřejmě platí, že pokud se chystáte třeba na retro párty nebo hledáte doplňky například k pirátskému kostýmu, nemusíte zvlášť procházet náhrdelníky, zvlášť paruky a další kategorie a složitě v nich něco hledat. Od toho máme Tematické párty, kde najdete produkty nikoliv podle druhu (jako je právě bižuterie, kostýmy, čepice atd.), ale podle druhu převleku.

To znamená, že vše pro piráty tam najdete na jednom jediném místě, totéž pro hippies, na retro akci, pro indiány i kovboje, pro princezny a já nevím koho ještě (tedy já to vím, ale nebudu zde vše uvádět). V těchto dnech jsme kromě bižuterie přidali také nové podkategorie u brýlí, kde nyní můžete vybírat v kategoriích Brýle - lenonky, Párty brýle, Retro brýle či Žertovné brýle. A opět platí, že to tam bude v nadcházejících měsících pěkně přibývat. Už teď se tedy máte na co těšit.

Nahoru