Upravit stránku


Drazí Hubajďáci,
je to trapné připomínat, že 14. února slaví zamilovaní Valentýna, ale je to tak. A jestli máte také svou drahou polovičku, budeme rádi, když jí vyberete něco právě z naší krásné valentýnské nabídky. Mrkněte na ni:


Nevinné hrátky

Nevinné hrátkyKdyž jsem mluvila o "drahé polovičce", nemyslela jsem to na peníze, ale tento dárek je vskutku z těch dražších. Ale zase si jej užijete oba, což prostě má něco do sebe…


Partnerské hrátky

Partnerské hrátkyPokud nechcete sahat tak hluboko do kapsy, pak máme řadu dalších námětů na zajímavé hry pro partnerské hrátky a společné večery. Tato hra patří k nejžádanějším.


Zamilované hrnečky

Zamilované hrnečkyVelmi originální a unikátní dárek pro zamilované dvojice v podobě dvou přítulných hrnků ve tvaru srdíčka. Vhodné nejen pro ty, kteří už bydlí v jedné domácnosti.


Dnes ANO/NE miláčku

Dnes ANO/NE miláčkuVyhněte se "trapné situaci", kdy nejste v páru schopni vykomunikovat, co tedy dneska večer bude či nebude. Tento polštář to řekne jasně a zabrání pochybám.


Stírací plakát s polohami

Stírací plakát s polohamiTaké tento dárek se točí kolem milostného života, takže je vhodný pouze pro páry, kde už jsou tak daleko, že by si mohli užít stírací plakát s polohami z Kámasutry...


Sexperimenty pro dospělé

Sexperimenty pro dospěléLegendární hra pro starší 18 let se v naší nabídce zabydlela již dávno a nepřestává nás překvapovat, jaký je o ni stále zájem. Tak jestli jste ji ještě nehráli, tak...


Domov je tam, kde je láska

Domov je tam, kde je láska Dekorační obrázek s provázkem na zavěšení je vyroben ze dřeva a nese nápis "Domov je tam, kde je láska." Ideální pro páry, které spolu již bydlí nebo se chystají.


Šumivé koule do koupele

Šumivé koule do koupelePro Vaši relaxaci ve vaně (třeba i ve dvou…) nabízíme sadu deseti příjemných šumivých koulí do koupele v růžovém provedení Rosé wine. Pro ženy i muže.


Hrníček se srdíčkem

Hrníček se srdíčkemRoztomilý dárek v podobě hrnku, který má ucho ve tvaru srdce. Vhodné nejen jako dárek pro zamilované, ale klidně i mamince, babičce, manželce, sestře...


Mini laškování

Mini laškováníDrobný dárek pro páry, které spolu rády doslova laškují. Dárek ve tvaru srdce plný inspirací pro váš partnerský život obsahuje 21 úkolů pro žhavou předehru.


Pokladnička na boty a kabelky

Pokladnička na boty a kabelkyTeď budu, pánové, lobbovat za nás ženy, když Vás inspiruji, abyste své partnerce dali tuto pokladničku. A ne, že ji dáte prázdnou… Mohlo by tam už něco být, ne?


Pouta s ozdobnou látkou

Pouta s ozdobnou látkouUž se tu při psaní všech těch popisek notně červenám a jsem rudá jak semiš na těchto kovových poutech. Cítím se tak svázaná… Inu i takové dárky jsou prostě "in".


Prstýnek s emocemi

Prstýnek s emocemiNebojte se, máme také něco pro romantické duše. Darujte své milované prstýnek, ale ne obyčejný. Což takhle doslova magický prsten, který odhaluje emoce?

Nahoru