Upravit stránku

Affiliate marketing (partnerský program nebo provizní systém) je stále populárnější a rozšiřující se moderní systém odměňování lidí, kteří doporučí nového zákazníka a dostanou za to provizi z uskutečněného prodeje. Na jedné straně je e-shop Hubatá černoška jako prodejce produktů a na druhé straně jsou affiliate partneři, kteří se postarají o propagaci. Affiliate partner neplatí žádný vstupní poplatek, vstup do partnerkého programu je zcela zdarma a partneři mohou tedy pouze vydělat. Navíc za registraci budou hned odměněni částkou 100 Kč.

Jak se zapojit do partnerského programu?

Registrace do partnerského programu je zdarma a možnost se zapojit má každý. Následně budete mít k dispozici propagační materiály, jako jsou různé bannery či pouze speciální odkaz, který rozlišuje podle vašeho ID, že jste zákazníka doporučil právě Vy. Využívat můžete také emailový marketing, sociální sítě, fóra, diskuze, IM klienty a další komunikační nástroje. Fantazii propagace se meze nekladou. (vyjma zakázaných technik a postupů, uvádění lživých informací, šíření odkazu na nevhodných stránkách apod.). Pokud Vámi šířený odkaz přivede kupujícího zákazníka, dostanete z jeho nákupu provizi.

Jak se pozná, kdo zákazníka doporučil?

Každý partner, který vstoupí do affiliate programu, dostane svůj inikátní kód (své ID), který slouží k identifikaci, odkud zákazník přišel.(vypadat může takto: http://www.hubatacernoska.cz?a_box=78kqt3zn).

Jakmile někdo vstoupí přes tento Váš odkaz na naše stránky a něco si zakoupí, získáte následně provizi. Velkou výhodou je, že zákazník nemusí nakoupit hned, ale i později, protože tento vstup na stránky se každému uloží v počítači do cookies. Pokud se zákazník do eshopu vrátí třeba další den, a to i z přímého odkazu, tak stejně získáte provize z prodeje, protože poprvé na tento web vstoupil právě díky Vašemu odkazu. Platnost cookie je napsána u každé kampaně. Zákazník tedy může nakoupit do této doby od kliknutí na odkaz a Vy stále získáváte provize z uskutečného prodeje. Náš partnerský program má svůj systém, kde máte nejen propagační materiály, jako je link či bannerová reklama, ale také můžete sledovat, kolikrát někdo kliknul na Váš odkaz, jestli něco zakoupil a samozřejmě kolik Vám vydělal.

Pro koho je affiliate program vhodný?

Pro každého, kdo si chce vydělat nějaké peníze a nechce nic investovat. Affiliate programy bývají oblíbené například u majitelů webových stránek, kteří si umístí na web například bannerovou reklamu.
Další skupinou jsou lidé, kteří mají svou databázi klientů či přátele, jimž pravidelně rozesílají své maily (newslettery). Stejně tak je vhodný pro obyčejného uživatele internetu, který jen tak brouzdá, komentuje fóra, vkládá příspěvky na sociální sítě, rozesílá maily, komunikuje přes různé klienty apod. Dalo by se říci, že program je tedy vhodný pro všechny, kteří mají chuť si něco vydělat.

Kolik je možné vydělat?

Výše Vašeho výdělku je samozřejmě závislá na Vaší aktivitě, případně na návštěvnosti Vašeho webu, zda přizpůsobujete kampaně ročnímu období a využíváte tak různé varianty bannerů, které pro partnery připravujeme, aby jejich snažení bylo co nejefektivnější. Výše provizí je určena vždy v popisu dané kampaně.
Když budete mít web s velkou návštěvností, je možné získat velice krásné provize, naopak pokud máte web s malou návštěvností, nezoufejte, stále je tu možnost propagace jinými způsoby a neustále zdokonalovat techniky, jak nabízet produkty.
Teď si možná říkáte, že když nemáte ani web, ani mailovou databázi, tak že si nejspíš nic nevyděláte. Není tomu tak, vždy záleží jen na Vaší aktivitě. Když budete chtít, můžete si vydělat i několik tisíc měsíčně. Stačí využít komentáře webů, sociální sítě a nabízet produkty svým známým nebo pouze shánět další partnery, kteří weby již mají a jsou schopni udělat daleko větší reklamu než Vy. V tomto případě Vám bude vyplacena provize ve výši uvedené v kampani. Více o tom, jak vydělávat, jaké použít techniky, naleznete v sekci videonávody.

Jak funguje sub-affiliate marketing?

Sub-affiliate je doporučení dalšího partnera, který nás bude propagovat a získávat za to provize a Vy za jeho doporučení budete získávat provizi z jeho provizí dle nastavení dané kampaně. Pro hodně lidí je tento způsob hodně zajímavý, protože Vám tak může přinést neustálý příjem i v době, kdy už nic pro propagaci neděláte. Důležité je ovšem vybírat a doporučovat ty správné partnery, kteří budou vydělávat.
Potom budete vydělávat i Vy.

Začněte vydělávat ještě dnes.
Bonus za registraci 100 Kč

Nahoru