Upravit stránku

10 tipů na originální dárky ke kulatým narozeninám

Nevím, jestli to vůbec tušíte, ale v nabídce našeho e-shopu najdete spoustu tipů na dárky ke kulatým narozeninám, a to jak pro muže tak samozřejmě i pro ženy. Dokonce zde máme i kategorie, seřazené pěkně podle kulatin. Dle Vašeho zájmu o jednotlivé dárky s číslovkou i bez číslovky je patrné, že nejvíce slavíte padesátiny, šedesátiny, pak čtyřicítku, třicítku neboí sedmdesátku. A pokud i Vás čeká v dohledné době nějaká pěkně zakulacená oslavička a vůbec netušíte, co oslavenci koupit, rádi poradíme.

Proč de Bílek sedí v kině vždy v první řadě?

Naše šéfová neustále nabádá své zaměstnance, aby pravidelně točili různé pokud možno vtipné videopříspěvky na náš YouTube kanál. Když se kamery chopí Anton de Bílek, je rázem jasné, že z toho vznikne něco zaručeně inteligentního, kdy nevíte, zda Antona litovat nebo se přeci jen nechat nakazit jeho svérázným vtipem pro humor.

Jaký nejkurioznější dárek u nás najdete? Asi NIC...

Aniž by mě to nějak výrazně zabolelo, hluboce jsem se zamyslela a snažila se vydumat, jaký nejkurioznější dárek v naší nabídce najdete. Máme hodně roztodivností, ale myslím si, že pomyslné první místo zaujímá "Nic v plechovce". Nebo snad u nás najdete ještě něco víc ztřeštěného?

Nové dárky pro muže gentlemany

Milé dámy, jestli máte to nebývalé štěstí, že se ve Vašem blízkém okolí vyskytuje nějaký ten gentleman (neplést si s normálním chlapem, gentleman je muž galantní), pak Vám jistě srdíčko zaplesá, když Vám prozradím, že jsme právě naskladnili několik nových dárků, které jsou určeny vyloženě právě pro gentlemany.

Hubatá černoška je Shopem roku 2017 v kategorii Masky a kostýmy

Děkujeme všem, kteří nás vynesli k úspěchu v prestižní anketě mezi e-shopy. Podařilo se nám zvítězit v soutěži Shop roku 2017 v kategorii Masky a kostýmy. Velmi si toho vážíme a je to pro nás velmi zavazující i do dalších let. Přinášíme Vám rozhovor, který pravá ruka naší šéfové Hubaté černošky poskytla regionálnímu týdeníku Sedlčanský kraj, jemuž touto cestou děkujeme za zájem.
Nahoru