Upravit stránku

V nabídce našeho e-shopu najdete především originální a nápadité dárky pro každou příležitost, ale také karnevalové a párty doplňky. Pojďme se v možnostech, co koupit, lépe zorientovat. Stačí vědět, komu hledáte dárek a doporučíme Vám řadu možností.

Dárky můžete vybírat podle toho, k jaké příležitosti jsou určeny, podle zájmů či společenské role oslavence, anebo podle typu dárku (zástěra, polštář, něco do domácnosti, doplněk do auta atd.).

 

O jakou jde příležitost?

Pakliže hledáte dárky ke kulatým narozeninám, pak tuto nabídku máme pěkně rozdělenou přímo podle kulatin, tedy na dárky ke čtyřicítce, padesátce, šedesátce, sedmdesátce apod. Jestli to chcete mít ještě jednodušší, můžete dále kliknout na podkategorii, zda jde o dárek ke kulatinám pro muže nebo pro ženu. V tomto článku jsme pro Vás navíc připravili 10 tipů na originální dárky ke kulatým narozeninám.

Důvodů k oslavě či k dárku může být samozřejmě mnohem více, a proto máme kategorii DÁRKY K PŘÍLEŽITOSTEM, kde jsou dárky k narození dítěte, odchodu do důchodu, k rozlučce se svobodou, svatbě (svatební dary pro novomanžele), k svátku (Den dětí, Svátek matek, Svátek otců, jmeniny...), Valentýnu (svátek zamilovaných), na Vánoce a k výročí (seznámení, svatby, firmy atd.).

 

Komu je dárek určen?

Dárek můžete vybírat také podle toho, komu je určen. Základní rozdělení na muže, ženy a děti nemusí stačit, a proto se nabízí řada dalších možností. 

Pakliže zavítáte mezi dárky pro ženy, najdete zde ještě další rozdělení na dárky pro přítelkyni, sestru nebo kamarádku. Dárky pro ženy se ale nacházejí také v dalších kategoriích, které nesou společnou hlavičku DÁRKY PRO..., neboť možná hledáte dárek pro maminku, pro babičku nebo manželku. Ty všechny mají své vlastní kategorie, kde najdete jak dárky cílené přímo na tyto ženy, plus několik "ženských neutrálních dárků", které nemusí být nutně jen pro maminku apod., ale mohou Vás nasměrovat k dalším nápadům, co vlastně mamince vybrat.

K dalším základním rozdělením dárků patří samozřejmě dárky pro muže. Také zde najdete podkategorie, které Vám mohou výběr zúžit přímo na dárky pro přítele, pivaře, kamráda, bratra, vinaře nebo třeba řidiče. Větší prostor mezi DÁRKY PRO... dostávají také dárky pro dědečka, pro tatínka nebo pro manžela.

Někteří oslavenci mají zajímavé koníčky (hobby) anebo povolání, na které se dobře pasují speciální dárky. Snadnější výběr tak budete mít, pakliže hledáte např. dárek pro motorkáře, pro hasiče nebo policistu, pro sportovce (fotbalistu, hokejistu, turistu, tenistu apod.), kuchaře či kuchařku, pro myslivce nebo rybáře, učitele nebo učitelku, pro šéfa nebo šéfovou apod. Připravili jsme také dárky pro milovníky zvířat, dále rozdělené na dárky pro milovníky koček, psů, koní a ostatních tvorů.

 

Hledáte konkrétní typ dárku?

Pokud by Vám výše uvedené rozdělení nevyhovovalo, pak jistě chcete vybírat dárek podle jeho typu. Možností je celá řada a najdete je v kategorii DÁRKY A PTÁKOVINY. Někdo uvítá, že zde najdete samostatné kategorie, kde jsou pouze polštáře, kuchyňské zástěry, společenské hry pro dospělé, hrníčky, sklenice, přáníčka, hodiny či budíky, dárková kosmetika, toaleťáky s potiskem, dárkové balíčky apod.

Jiní z Vás jsou naopak rádi, když mohou vybírat podle toho, zda je dárek určen do domácnosti, zda má být v první řadě vtipný nebo třeba sexy, zda chcete doplněk do auta, vychytaný gadget, něco pěkného do kuchyně, do kanceláře, do bytu nebo pro krásu, zdraví a relaxaci.

 

Nahoru