Upravit stránku

Jsem moc ráda, že chcete koupit muži něco originálního, vtipného a osvědčeného, co ho zaručeně potěší. A když mluvím o muži, nemyslím tím jenom muže coby manžela, ale všechny muže, tedy i tátu, dědu, bráchu, kamaráda, známého či jiného chlapa. Už jen při letmém pohledu do naší dárkové nabídky je Vám jasné, že námětů na dárek pro muže máme doslova stovky. No jo, ale co vybrat? Co muže potěší?

Nechci po Vás, abyste se probírali všemi našimi náměty na mužské dárky, a tak jsem vybrala jenom pár ochutnávek, které Vás určitě navnadí a nasměrů k těm správným úvahám, jaký dárek bude nejlepší. Mrkněte na to a jestli Vás to jen trochu zaujalo, pak vězte, že takových lahůdek máme spoustu!


Grilovací sada nářadíSada nářadí na grilování

Grilování je oblíbená záležitost nejen mužů, ale bývá tradicí, že u grilu postává právě muž a zatímco žena maso či cokoliv jiného na gril pečlivě naložila a nachystala, úkolem muže je to nespálit a opéct do dokonalé podoby. K tomu je potřeba to správné grilovací nářadí a za mne tedy rozhodně zajímavý tip na užitečný dárek pro muže mladšího i staršího věku.

Více zde!


Čokoládové likérky v plechové láhviČokoládové likérky v láhvi

Dávat flašku alkoholu je už hodně ohraná a nudná záležitost, která svědčí maximálně tak o tom, že jste se pozorností pro muže příliš nezabývali a prostě jste sáhli po flašce. Co ale může přijít Vám jako dobré řešení, to může jiného muže spíš naštvat už jen proto, že to je to nejobyčejnější, co lze vymyslet. Zkuste ho naopak dostat vtípkem, kdy sice s flaškou přijdete, ale pozor, v této jsou čokoládové lahvičky plné likérových náplní.

Více zde!


Nás krásných je máloNoční košile nás krásných je málo

Tento dárek pro muže svědčí nejen o Vašem velkém smyslu pro humor, ale také přesvědčení, že i dotyčný (obdarovaný) je velký vtipálek a má taktéž rád srandu. Dejte mu proto exklusivní noční košile s dokonalou čepičkou. Na hrudi se mu tak bude vyjímat veselý obrázek s nápisem "Nás krásných je málo!" Já myslím, že vtipnější už to snad ani být nemůže!

Více zde!


Termoska ve tvaru nábojeTermoska ve tvaru náboje

Tomu říkám pořádná ráže a jestli tuto termosku obdarovaný naplní nějakým alkoholickým nápojem, pak bude v ráži také on. Termoska se hodí snad každému muži, neboť v létě v ní nápoj vydrží studený a v zimě naopak zahřeje. A tahle je tedy ve skutečně nemilosrdném chlapkém designu ve tvaru patrony jak z děla. Ideální dárek pro správného chlapa, že?

Více zde!


Velký prsatý polštářVelký prsatý polštář

Tento dárek je pro změnu z úplně jiného soudku a vězte, že na toto téma jich máme hodně a hodně. Ani nevím proč jsem sáhla zrovna po tomto exklusivním polštáři ve tvaru nádherného ženského poprsí. Chlapi se nad ním rozplývají, slintají a jsou štěstím bez sebe už jen když ho vidí, natož když si na něj položí hlavu po vydatném nedělním obědě. Sen každého správného muže, to je prsatý polštář!

Více zde!


Mluvící dálkový ovladač na ženuMluvící dálkový ovladač na ženu

Někdy je s těma ženskýma těžká domluva, a proto každého chlapa nejen pod pantoflem a nejen ve svazku manželském zajímá, jak na ženu. Jak jí vysvětlit tak základní věci, jako že chce intimnosti, pivo, jídlo, masáž či něco dalšího neméně důležitého. Má tohle vůbec řešení? No jistě, že má, pánové! Speciálně pro vás existuje totiž mluvící dálkový ovladač na ženu, který vypadá stejně jako ten televizní. Změní Vám to život!

Více zde!


Kuchyňská zástěra sexy potetovaného mužeKuchyňská zástěra potetovaný muž

Začali jsme u grilování, tak proč neskončit na podobné téma. Jestli se muž, kterého chcete obdarovat nějakým dárkem, občas mihne u toho grilu nebo dokonce plotny, měl by se slušivě vyšňořit a potěšit každou návštěvu svým originálním zjevem. Díky této kuchyňské zástěře s potiskem bude efekt dokonalý. Samozřejmě máme spoustu jiných variant, což ale platí v podstatě o všech námětech, které jsem tu  vybrala, jak mi přišly pod nohu.

Více zde!


Nahoru